Dynamics 365

Microsoft Dynamics 365 je spojením ERP a CRM systémů s dalšími praktickými aplikacemi v online prostředí. Umožňuje také integraci s konkurenčními řešeními a snadný přechod do světa Microsoft. Lze tak navázat například Office 365, SharePoint, mobilní zařízení, aplikace třetích stran a další. Svůj software můžete jednoduše rozšiřovat a rozvíjet kdykoliv potřebujete. Data jsou dostupná kdekoliv a z jakéhokoliv mobilního zařízení, i v lokalitách bez dostupnosti internetu.

Microsoft Dynamics 365 řeší oblasti prodeje, marketingu, zákaznického servisu, poskytování servisních služeb v terénu, projektového řízení, výroby a financí. Detailní informace naleznete na www.msdynamics365.cz.


Hlavní přínosy Microsoft Dynamics 365

Řešení Microsoft Dynamics 365 pomáhá firmám měnit svět podnikání, usnadnit práci a získat náskok před konkurencí.

SPRÁVNÉ ROZHODOVÁNÍ díky vylepšeným analytickým nástrojům a přehlednému reportingu

RŮST ZISKŮ díky optimalizaci obchodních procesů získáte více příležitostí a stihnete více zakázek

VYŠŠÍ PRODUKTIVITU díky automatizaci a zrychlení procesů

SNADNOU KOMUNIKACI SE ZÁKAZNÍKY díky propojení všech komunikačních kanálů

ZLEPŠENÍ SPOKOJENOSTI ZÁKAZNÍKŮ díky rychlému a kvalitnímu servisu, schopnostem predikce a proaktivity

VYSOKÁ NÁVRATNOST INVESTIC DO IT díky nízkým pořizovacím a provozním nákladům

 

Nechte svůj byznys růst do oblak. Předběhněte konkurenci.


CRM řešení pro MARKETING

Nástroje Dynamics 365 pro marketing Vám pomohou zvýšit efektivitu získávání nových zákazníků a příležitostí. Tento modul Vám umožní jednoduše plánovat, vytvářet, řídit a realizovat kampaně, spravovat rozpočty, vyhodnocovat úspěšnost kampaní a zvolit nejvhodnější marketingové nástroje pro účinné kampaně. Ve videoukázce, kterou jsme na toto téma přichystali, se dozvíte vše o řízení marketingových aktivit od vyhledání příležitosti, přes cílené kampaně a komunikaci se zákazníkem, až po ověření spokojenosti a péči o klienta. Podívejte se na příběh CRM řešení pro Marketing.

CRM řešení pro OBCHODNÍ AKTIVITY

Dynamics 365 nastartuje váš prodejní tým během několika dnů. Zajistí reakci na každou příležitost a pomůže obchodnímu týmu úspěšně získávat zákazníky. To jsou důvody, proč je aplikací číslo 1 pro řízení a podporu obchodního týmu. Díky své architektuře se systém snadno přizpůsobí vašim procesům a stylu prodeje. Efektivní plánování obchodních aktivit, správa kontaktů, obchodních příležitostí, nabídek a kampaní pro zákazníky. Podívejte se na videopříběh CRM řešení pro Obchodní aktivity.

CRM řešení pro KVALITNÍ PÉČI O ZÁKAZNÍKA A SERVIS

Nástroj FSM aktualizuje a vyhodnocuje nejen dostupná data o zařízeních u klienta v reálnem čase, ale i o položkách na skladech či parametrech vyplývajících ze smluvních ujednání. Díky tomu lze efektivně plánovat kapacity podle jednotlivých požadavků nebo preferencí. Pokud již používáte Dynamics 365, Field Service Management se jen jednoduše propojí se stávajícím systémem, aby došlo k synchronizaci dat. Na základě jednoduché konfigurace vám bude FSM poskytovat přesně ty informace, které potřebujete. Řešení usnadňuje práci managementu i vašim zaměstnancům, zpřesňuje a zrychluje servisní zásahy a ve výsledku vám pomáhá upevňovat množinu spokojených a loajálních zákazníků. Podívejte se na videopříběh, jak CRM řešení pro kvalitní péči o zákazníka a servis funguje.Dynamics 365 pro řízení ekonomických procesů

Dynamics 365 pro řízení ekonomických procesů je software poskytovaný formou služby určený pro automatizovanou správu financí a evidenci majetku, řízení nákupních a prodejních procesů i skladových operací. Rozšíření o základní manažerské nástroje v podobě přednastavených sestav a analýz poskytuje majitelům a managementu firem komfortní přehled o stavu a hospodaření firmy. Podívejte se, jaké výhody řešení toto přináší.

Podívejte se, jak Dynamics 365 pro řízení ekonomických procesů spolu s Office 365 zefektivňuje byznys ve společnosti Fordist Group.

Pro více informací o jednotlivých produktech a další informace navštivte stránky www.msdynamics365.cz.

 


Uložit