Náš příběh

Školicí centrum Webcom Education Point


Naším cílem je, aby se Webcom Education Point stal místem, kde se budou koncentrovat špičkoví odborníci z naší branže. Právě tady budou schopni poskytovat nejen našim zaměstnancům, obchodním partnerům, ale také široké veřejnosti ty nejnovější poznatky a informace z oboru. Jsme si vědomi faktu, že pouze vysoce erudovaní profesionálové mohou adekvátně prospívat svým firmám i celé společnosti.

Středisko bylo otevřeno v červenci 2014 a od této doby neustále pracujeme na vylepšování nabízených služeb. Přijďte se podívat.


Školicí centrum IT společnosti WEBCOM podnikatelským projektem roku 2014. Agentura CzechInvest a Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR ocenily 9. listopadu 2015 nejúspěšnější podnikatelské projekty roku. V kategorii Školicí střediska se jako druhý umístil projekt Školicí centrum IT společnosti WEBCOM. Více se dočtete zde.

 

 

logo eu

Naše školicí centrum Webcom Education Point bylo spolufinancováno Evropským fondem pro regionální rozvoj a Ministerstvem průmyslu a obchodu, operační program Podnikání a inovace, program Školicí střediska. 

 

 

   Garantujeme kvalitu svých služeb v souladu se standardy systému Business Events Welcome