PROSTORY PRO VAŠE VLASTNÍ ŠKOLENÍ

Příjemné místo v Brně pro vaše školení.

Špičkové vybavení, jedinečné architektonické řešení a osobní přístup. Tím vším vytvoříme příjemné podmínky pro vaše vzdělávání – místo, kam se budete rádi vracet.

Velmi rádi pro vás zajistíme vše potřebné: občerstvení, propagaci vaší akce, tisk materiálů, prostory s potřebnou technikou, fotografa a ostatní dle vašich individuálních požadavků.

Profesionálně vybavené místnosti s nejmodernějšími PC, audio a video technikou jsou samozřejmostí, stejně jako WI-FI připojení zdarma.

bew

Náš objekt je zařazen do systému kvality služeb Business Events Welcome.

HarvardHarvard

CambridgeCambridge

OxfordOxford

UČEBNA
HARVARD

Kapacita 16 s PC, 30 konferenční uspořádání, 34 m2

Náš výstavní školicí sál je navržen s ohledem na největší možnou variabilitu a užitnost. V uspořádání PC se jedná o plně vybavenou PC učebnu až pro 16 účastníků. Pokud potřebujete uspořádat třeba i menší konferenci, tak se prostor rázem změní na přednáškový sál se špičkovým ozvučením a až 32 místy k sezení.

MÁM ZÁJEM O ŠKOLICÍ PROSTORY >>

UČEBNA
CAMBRIDGE

Kapacita 8 lidí, PC, 30 m2

Hi – tech koncipovaná PC učebna, která je snem každého školitele IT kurzů. Je vybavena notebooky s příslušenstvím a projektorem s projekčním plátnem. Prostory mají ojedinělou polohu v druhém patře s velkým množstvím prosklených ploch a výhledy do okolí.

MÁM ZÁJEM O ŠKOLICÍ PROSTORY >>

UČEBNA
OXFORD

Kapacita 8 lidí, 22 m2

Vzdušnou učebnu určenou primárně pro školení soft skills je možné si uspořádat přesně dle vašeho přání. Světlo a výhled do krásné zahrady dělá z této učebny ideální prostor pro pohodová školení všeho druhu. Učebna je také vybavena zařízením pro telekonferenci s LCD displayem, které umožňuje organizaci školení bez fyzické přítomnosti lektora na místě kurzu

MÁM ZÁJEM O ŠKOLICÍ PROSTORY >>