back to list...

Titul “Reseller of the Year Finalist“ pro střední a východní Evropu patří v roce 2014 společnosti WEBCOM

V roce 2014 se společnost WEBCOM opakovaně stala jedním ze tří nejlepších partnerů společnosti Microsoft, kteří získali ocenění „Reseller of the Year Finalist“ pro střední a východní Evropu.

Reseller of the year 2014

Díky vynikajícím obchodním úspěchům a splnění dalších hodnotících parametrů získala společnost WEBCOM titul „Reseller of the Year Finalist“ pro střední a východní Evropu. Toto ocenění ve vybrané kategorii získávají vždy jen tři firmy daného regionu. Dalšími oceněnými společnostmi jsou Bonair S.A. a GMCS Verex, která nakonec zvítězila.

Vítězové soutěže „Microsoft Dynamics Regional Partner Awards" jsou vybíráni ze všech Microsoft Dynamics partnerů na základě znamenitých obchodních úspěchů daného roku. „Protože jsou tato ocenění udělována celosvětově, je jejich získání velmi prestižní záležitostí. Jsou uznávána mezinárodní IT komunitou a jsem hrdý na to, že jsme naší společnou snahou a odpovědným plněním požadavků zákazníků dokázali znovu získat titul Reseller of the Year Finalist,“ říká Dušan Taraba, ředitel supportu a člen představenstva společnosti WEBCOM.