Lidé a kariéra

Koho chceme? 


Pokud jste typ člověka, který chce být jedním z nejlepších, ať už dělá cokoliv – chceme mít právě Vás. Těšíme se na všechny osobnosti  – lidi s opravdovým elánem, motivované a pozitivní, kteří zároveň kromě práce umí i žít a mají i své zájmy, lidi nadšené touhou rozvíjet svoji kariéru v prostředí příznivého sociálního klimatu profesionální a vysoce stabilní společnosti.

Jsme moderní a dynamická firma, působící na trhu od roku 1998. Od roku 2015 jsme členem skupiny Konica Minolta. V našem týmu najdete nejen silné a výrazné osobnosti, ale zejména příjemné a přátelské lidi. Věkový průměr máme cca 37 let. Vedení společnosti vychází plně vstříc potřebám našich zaměstnanců a moderní trendy péče o zaměstnance nám určitě nejsou cizí. Jsme otevřeni všem inovacím, dobrým i šíleným, ale i jednoduchým nápadům a myšlenkám.

Proč právě u nás?


Jsme přátelský kolektiv postavený na neformálních vztazích. Máme velké odvážné cíle, ale s reálným základem. Abychom byli v předstihu a stále v oboru na špici, chceme spolupracovat pouze s profesionály. Mezi hlavní výhody zaměstnání u nás, které pomáhají vytvářet perspektivní a stabilní týmy, patří rozvinutá firemní kultura a možnost dalšího osobního rozvoje formou systematického vzdělávání nebo formou jak tuzemských, tak mezinárodních stáží po boku leadera v oblasti poskytování software, služeb a řešení, společnosti Microsoft. S námi máte možnost neustálé příležitosti ke kariérnímu růstu, pracovat s nejmodernějšími technologiemi a získat obsáhlý systém benefitů. Hledáme možná právě Vás –  ať čistého absolventa, zkušeného odborníka či člověka, který chce změnit směr své profesní dráhy a má chuť a sílu na sobě vytrvale pracovat.

Tak neváhejte a přijďte k nám!

 

 

Klára Boháčková