Společnost Konica Minolta IT Solutions Czech

Mise
společnosti

Konica Minolta IT Solutions Czech má jedinečné zákazníky, kteří si zaslouží jedinečný přístup, a výjimečné lidi, kteří tento přístup zprostředkovávají.

Vedení
společnosti

— Stanislav Hlobilek
výkonný ředitel
— Tomáš Petr
finanční ředitel
— Pavel Vaněk
obchodní ředitel

 

Olga KOnečná - personální ředitelka
— Dušan Taraba
ředitel supportu
— Martin Pondělíček
ředitel implementace
— Olga Konečná
personální ředitelka 

O nás

Patříme dlouhodobě do skupiny TOP 60 světových partnerů Microsoftu a TOP 3 dodavatelů řešení Microsoft Dynamics ve střední a východní Evropě s nejvyššími oceněními společnosti Microsoft (Inner Circle, President´s Club nebo Resseller of the Year).

Patříme do skupiny partnerů Microsoft Dynamics s nejvyšší kompetencí pro oblast ERP - jsme GOLD Enterprise Resource Planning partner.

Náš obchodní model umožňuje distribuovat základní i oborová řešení Microsoft Dynamics ve své vlastní obchodní síti pod obchodní značkou Webcom Dynamics Network. Špičková řešení Microsoft Dynamics se tak stanou dostupná i středním a menším firmám při zachování vysokého standardu funkčnosti, služeb a podpory.

Dodáváme celopodnikové informační systémy na platformě Microsoft Dynamics AX, NAV, CRM a Dynamics 365. Vyvíjíme vlastní řešení a dodáváme software na míru i malé „business kokpit“ systémy.

Samozřejmostí je pro nás následná péče o zákazníky a řešení jejich servisních požadavků díky našemu samostatnému oddělení supportu.

msdynamics365.cz Ι automotive.msdynamics365.cz Ι servis.msdynamics365.cz Ι webcom.cz