Partnerství a ocenění

Partnerství

  

 

Partnerství se společností Microsoft

Patříme mezi největší a nejvýznamnější partnery společnosti Microsoft pro oblast ERP (podnikové informační systémy).

www.microsoft.com  

 

 

Partnerství se společností DynamicsPact

Patříme do sítě partnerů společnosti DynamicsPact, která zajišťuje, že všechny projekty Microsoft Dynamics jsou dodávány na velmi vysoké úrovni s maximálním přínosem a minimálními riziky. Spolupráce s partnery DynamicsPact zajišťuje kvalitu a maximalizaci návratnosti investice.

www.dynamics-pact.com | www.axpactadditions.com   

 

umax

 

 

Partnerství se společností Itineris

Jsme unikátním partnerem společnosti Itineris a dodáváme řešení UMAX utilitním společnostem v České republice a na Slovensku. Naše řešení pro utility pomáhá předním utilitním společnostem při zvyšování efektivity a konkurenceschopnosti díky pokrytí klíčových procesů prodeje elektřiny a plynu (CRM, kampaně, smlouvy, billing a výběr plateb, případně ekonomika atd.).

www.itineris.net   

 

 

 

Partnerství se společností IBM Business

Jsme IBM Business Partner pro oblast serverů IBM. Stali jsme se partnerem IBM Global Financing s titulem „Top Contributor 2014 pro Českou republiku“ a díky tomu můžeme svým zákazníkům pomoci zajistit komplexní financování projektů.

www.ibm.com/cz-cs 

 

Partnerstvi se společností Atos

 

Partnerství se společností Atos Origin

Jsme certifikovaným partnerem firmy Atos Origin pro nadstavbové řešení Automotive Supplier pro Microsoft  Dynamics AX pro dodávky odvětvového řešení pro výrobní společnosti v segmentu automotive.

https://atos.net/cs/ceska-republika 

 click dimensions

 

Partnerství s Click Dimensions

ClickDimensions pro Dynamics 365 pomáhá generovat a vyhodnocovat kvalitní leady. Poskytuje obchodu výběr těch nejrelevantnějších příležitostí. Je to dokonalá podpora práce s leady v Microsoft Dynamics CRM a jejich propojením získáváte to nejlepší, co v oblasti CRM existuje.

http://clickdimensions.com 

 Ocenění
a certifikace

   

2016 PRESIDENT´S CLUB FOR MICROSOFT DYNAMICS

Obhájili jsme členství v prestižní mezinárodní skupině President´s Club 2016, kde se sdružuje pouhých 110 velkých a zároveň rostoucích Microsoft Dynamics partnerů z celého světa, kteří splnili náročná kritéria v oblasti prodeje, meziročního růstu a zákaznické spokojenosti.

Microsoft Awards Winner 2016   

MICROSOFT AWARDS 2016

Zvítězili jsme v prestižní soutěži Microsoft Awards 2016 o nejlepší IT projekt roku v kategorii „Řešení pro automatizaci, integraci a řízení byznys procesů" s projektem „Strategické projekty pomáhá v CPI Property Group řídit Microsoft Dynamics AX".

 

 Gold kompetence  

MICROSOFT GOLD ENTERPRISE RESOURCE PLANNING

Získali jsme nejvyšší ocenění od Microsoftu a splňujeme kritéria Gold kompetencí Gold Cloud Platform a Gold Enterprise Resource Planning.

 

Silver kompetence 2018
 
 

MICROSOFT SILVER PARTNER

Máme kompetence Microsoft Silver Partner pro Cloud Customer Relationship Management, Small and Midmarket Cloud Solutions, Collaboration and Content, Data Platform a Data Analytics.

 

 

 

CERTIFIKACE ADDONU BUSINESS ASSISTANT

Získali jsme certifikaci Certified for Microsoft Dynamics NAV pro modul Business Assistant 1.1. Potvrzujeme tak výjimečný potenciál našeho implementačního týmu, který aplikaci vyvinul. Od září 2015 se tento addon stává certifikovaným řešením společnosti Microsoft, který je kompatibilní s Microsoft Dynamics NAV 2013 R2 CZ a Microsoft Dynamics NAV 2015 CZ. Tento výjimečný úspěch znamená, že aplikace společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech splňuje ty nejvyšší standardy společnosti Microsoft pro softwarová řešení vyvinutá partnery.


inner circle 2014  

2014 INNER CIRCLE FOR MICROSOFT DYNAMICS

V roce 2014 jsme se stali, již popáté, součástí komunity Inner Circle 2014, která sdružuje pouhé 1 % světových partnerů Dynamics. Patříme mezi TOP 60 nejlepších Microsoft Dynamics partnerů z celého světa, a to jako jediní v České republice a jedna ze tří společností v rámci střední a východní Evropy.

2014 presidents club

   

2014 PRESIDENT´S CLUB FOR MICROSOFT DYNAMICS

Obhájili jsme členství v prestižní mezinárodní skupině President´s Club 2014, kde se sdružuje pouhých 220 velkých a zároveň rostoucích Microsoft Dynamics partnerů z celého světa, kteří splnili náročná kritéria v oblasti prodeje, meziročního růstu a zákaznické spokojenosti.

 

Reseller of the year 2014  

RESELLER OF THE YEAR FINALIST 2014 PRO STŘEDNÍ A VÝCHODNÍ EVROPU

V roce 2014 jsme se opakovaně stali jedním ze tří nejlepších partnerů společnosti Microsoft, kteří získali ocenění „Reseller of the Year Finalist“ pro střední a východní Evropu.

President´s club 2013  

2013 PRESIDENT´S CLUB FOR MICROSOFT DYNAMICS

Potvrdili jsme svoji pozici významného partnera pro oblast Microsoft Dynamics a i v roce 2013 patříme do elitní celosvětové skupiny Microsoft President´s club, kde mohou být členy pouze ti partneři společnosti Microsoft, kteří zaznamenali během roku vynikající obchodní výsledky.  

Awards 2013  

Microsoft Awards 2013

Zvítězili jsme v prestižní soutěži Microsoft Awards 2013 o nejlepší IT projekt roku v kategorii Microsoft Dynamics CRM s řešením „Microsoft Dynamics CRM pomáhá businessu ORCO PROPERTY GROUP ve 4 zemích Evropy“. 

Awards 2012  

Microsoft Awards 2012

Zvítězili jsme v soutěži Microsoft Awards 2012 v kategorii Microsoft Dynamics ERP s projektem „BOCHEMIE Group ve střední a východní Evropě používá Microsoft Dynamics AX“, který byl vyhodnocen jako nejlepší a nejpřínosnější řešení tohoto ročníku soutěže dané kategorie.

2011 Inner Circle for Microsoft Dynamics

 

 

2011 INNER CIRCLE FOR MICROSOFT DYNAMICS

Obhájili jsme své členství v Inner Circle a i v roce 2011 patříme do elitní skupiny 60 nejúspěšnějších partnerů skupiny Microsoft Dynamics na celém světě. Jsme jediní v ČR a jedním ze tří partnerů Microsoft Dynamics ve střední a východní Evropě s oceněním Inner Circle 2011.

2011 President´s Club for Microsoft Dynamics

 

2011 PRESIDENT´S CLUB FOR MICROSOFT DYNAMICS

I v roce 2011 jsme členy President´s Clubu – nejprestižnější celosvětové skupiny 250 Microsoft Dynamics partnerů s vynikajícími obchodními výsledky.

Reseller of the Year Finalist 2010 pro střední a východní Evropu

 

 

RESELLER OF THE YEAR FINALIST 2010 PRO STŘEDNÍ A VÝCHODNÍ EVROPU

Díky vynikajícím obchodním výsledkům jsme byli oceněni jako jeden ze tří partnerů titulem 2010 Microsoft Dynamics Reseller of the Year Finalist pro střední a východní Evropu.

 2010 Inner Circle for Microsoft Dynamics    

2010 INNER CIRCLE FOR MICROSOFT DYNAMICS

Potřetí jsme v roce 2010 patřili mezi 60 nejúspěšnějších partnerů skupiny Microsoft Dynamics na celém světě. Byli jsme jako jediní v České republice a jedním ze tří partnerů Microsoft Dynamics ve střední a východní Evropě s oceněním Inner Circle 2010.


2010 President´s Club for Microsoft Dynamics  

2010 PRESIDENT´S CLUB FOR MICROSOFT DYNAMICS

Zopakovali jsme úspěch z předchozích let a získali jsme opět ocenění Microsoft Dynamics President´s Club. Patřili jsme tak i v roce 2010 do nejprestižnější skupiny Microsoft Dynamics partnerů.


Awards_Winner_2009    

INDUSTRY AWARDS 2009

Zvítězili jsme v soutěži Industry Awards 2009 o nejlepší implementaci řešení pro zákazníky. Cena byla udělena v kategorii Průmyslová výroba za řešení „Výrobu lokomotiv v CZ LOKO a. s. řídí Microsoft Dynamics AX“.


 

Uložit