Vedení společnosti

STANISLAV HLOBILEK
Výkonný ředitel

Hlobílek    

Vystudoval Palackého univerzitu v Olomouci. Již přes 16 let se pohybuje v oblasti podnikových informačních systémů. Dříve pracoval jako obchodní a marketingový ředitel ve společnosti KARAT Software a.s.. Po celou dobu své profesní dráhy se věnuje prodeji a implementaci ERP systémů. Do společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech přišel v roce 2006, členem managementu se stal v lednu 2007 a působil na pozici obchodního a marketingového ředitele. Od 1. 7. 2012 zastává pozici výkonného ředitele společnosti.

 

 

TOMÁŠ PETR
Finanční ředitel 

Petr

 

V oblasti financí se pohybuje od roku 1993. Působil jako finanční manažer ve společnostech zaměřených na výrobu, především strojírenství, na poskytování služeb v oblasti dopravy a v neposlední řadě ve společnostech obchodních. Během svého působení nabyl znalosti a zkušenosti především v oblastech: finance, controlling, reporting, strategické a projektové řízení, řízení lidských zdrojů a technologie výroby. Tomáš Petr přišel do naší společnosti z mezinárodní společnosti Antalis s.r.o., kde působil od roku 2001 na pozici finančního ředitele.

 

PAVEL VANĚK
Obchodní ředitel 

   
vaněk  

Pavel Vaněk studoval Vysokou školu báňskou v Ostravě, fakultu ekonomickou. Před nástupem do naší společnosti zastával od prosince roku 2004 funkci člena představenstva a obchodního ředitele ve společnosti AXPERIENCE a. s.. Následně se stal ve společnosti WEBCOM AXPERIENCE a. s. členem představenstva odpovědným za obchod a marketing. Od 1. ledna 2009 je členem vrcholového vedení společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech a od 1. července 2012 zastává pozici obchodního ředitele. 

 

 

DUŠAN TARABA
Ředitel implementace a supportu

 

 

taraba  

Dušan Taraba vystudoval České vysoké učení technické v Praze, kde v roce 2006 rovněž ukončil i postgraduální studium. Během své kariéry zastával většinou projektové a vedoucí pozice. V prosinci roku 2004 se stal spoluzakladatelem společnosti AXPERIENCE a. s., kde zároveň pracoval jako ředitel realizace. Následně ve společnosti WEBCOM AXPERIENCE a. s. zastával pozici ředitel supportu pro produkt Microsoft Dynamics AX. Od října 2009 byl s ohledem na změnu organizační struktury jmenován do funkce Support Director, do jejíž zodpovědnosti náleží postimplementační podpora celého produktového portfolia naší společnosti. Ve společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech působí jako člen vrcholového vedení na pozici ředitele implementace a supportu.

 

Martin Pondělíček
Ředitel implementace a supportu

   
pondělíček  

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor systémové inženýrství. Následně získal zkušenosti v podniku zahraničního obchodu Merkuria na obchodních pozicích a v útvaru organizace a řízení. Od roku 1996 pracoval ve společnosti ARBES Technologies (dříve známá pod jménem MERLIN), kde nejdříve zastával obchodní a projektové pozice. Od roku 2000 byl jmenován do funkce ředitele realizace softwarových zakázek, později působil jako výkonný ředitel. Členem managementu naší společnosti je od roku 2006. Ve společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech působí jako člen vrcholového vedení na pozici ředitele implementace a supportu.

 

Olga Konečná
personální ředitelka

   
Olga Konečná - personální ředitelka  

Olga Konečná vystudovala Filosofickou fakultu na Univerzitě Karlově v Praze, katedru andragogiky a personalistiky. Studium ukončila v roce 1994. Má v oblasti personální práce více než třináctileté zkušenosti. Od roku 1994 úspěšně působila ve společnosti EUROTEL PRAHA, spol. s r. o., kde prokázala svoje kvality při výběrech uchazečů na různé pozice, řídila jejich růst, pracovní výkonnost a podílela se také na tvorbě koncepce vzdělávání a firemní kultury. Olga Konečná má rovněž hluboké zkušenosti v oblasti tvorby personálních strategií, systémů odměňování a poskytování benefitů zaměstnancům. Do naší společnosti nastoupila v roce 2007.