Efektivní podnikové systémy Microsoft Dynamics

WEBCOM a.s. poskytuje informační systémy (podnikové systémy) přizpůsobené na míru jednotlivých klientům napříč obory.

Patří mezi nejvýznamnější partnery Microsoft Dynamics pro oblast podnikových systémů (ERP). Nabízí řešení na platformě Microsoft Dynamics NAV a Microsoft Dynamics AX.

 

V době digitální transformace přichází Microsoft s inovativním cloudovým řešením Dynamics 365. Tyto inteligentní podnikové aplikace jsou přizpůsobeny pro každé odvětví a firmu, pro každého člena týmu a jeho práci.

Dynamics 365 propojuje CRM a ERP systémy s dalšími praktickými aplikacemi v online prostředí. Lze tak navázat například Office 365, SharePoint, mobilní zařízení, aplikace třetích stran a další. Svůj software můžete jednoduše rozšiřovat a rozvíjet kdykoliv potřebujete. Data jsou dostupná kdykoliv, kdekoliv a z jakéhokoliv mobilního zařízení, i v lokalitách bez dostupnosti internetu. Dynamics 365 podléhá vysoké úrovni zabezpečení, o svá data se nemusíte obávat. Ty nejlepší informační systémy Microsoftu pracují jako jeden celek a jsou nyní online za cenu pronájmu. Dynamic 365 otevírá nekonečné možnosti pro všechny společnosti – od malých, středně velkých firem až po největší korporace.

Nechte svůj byznys růst do oblak. Předběhněte konkurenci.

 

Microsoft Dynamics NAV (dříve Navision) je integrované a přizpůsobitelné řešení pro řízení firemních procesů. Microsoft Dynamics NAV vám pomůže zjednodušit a urychlit specializované procesy. Umožní vám získat dokonalý přehled prostřednistvím široké škály reportů a obchodních analýz a propojí vaše zaměstnance, zákazníky i partnery napříč celým globálním trhem. Microsoft Dynamics NAV je ucelený ekonomický systém, který umí a splňuje veškeré nároky finančních oddělení a zároveň reflektuje platnou legislativu ČR.

Společnost WEBCOM v průběhu svého působení u zákazníků však zjistila, že koncoví uživatelé mají určité společné nároky na tzv. „zvykové funkce“, které každodenně používají. Tedy sadu požadavků specifických pro používání tohoto systému v České republice. Díky dlouhodobým zkušenostem a poznatkům obohatila společnost WEBCOM standardní řešení Microsoft Dynamics NAV o rozšiřující funkcionality pomocí přidaných modulů soustředěných do certifikovaného balíčku Business Assistant.

 

Microsoft Dynamics AX (dříve Axapta) nabízí komplexní funkcionality nad základními moduly ERP a oborovými balíky funkcí. Je přínosem, poskytne vaší organizaci flexibilitu a cenné informace pro rozhodování. Díky jeho jednoduchosti si jej uživatelé ve vašem podniku brzy oblíbí a začnou používat, což usnadní údržbu a upgrady. V kombinaci s důrazem na důslednou interoperabilitu – tj. přirozenou interakci mezi systémem ERP, kancelářskými aplikacemi Microsoft a technologiemi pro správu IT infrastruktury – přispěje tento systém ke zvýšení vašeho náskoku před konkurencí a usnadní zaměstnancům předvídat změny a včas na ně adekvátně reagovat.

 

Chcete se dozvědět více informací?

Kontaktujte nás na obchod@webcom.cz.


Silné spojení s KONICA MINOLTA

Spojení společností Konica Minolta a WEBCOM umožnilo nabídnout vaší firmě komplexní a propojené řešení od správy tisku přes přehledné řízení dokumentů až po špičková IT řešení. Využijte synergii tohoto silného spojení a pohodlně sdílejte ve firmě informace i dokumenty a zároveň vylepšete celý váš pracovní proces. Pod jednou střechou totiž dostanete řešení na míru, které vám umožní řídit vaši firmu nejefektivněji. Nabízíme nejen špičková řešení umožňující zabezpečený tisk a jeho efektivní správu, ale současně i snadné řízení dokumentů ve firmě. Ty můžete přímo z panelu našich multifunkčních zařízení snadno převádět do prohledávatelného a editovatelného formátu. Součástí našeho řešení je tak zřízení funkčního elektronického oběhu dokumentů ve firmě od faktur přes smlouvy a žádanky až po přijatou poštu. Všechny klíčové dokumenty a informace tak můžete rychle a jednoduše dohledat a kontrolovat pouhými několika kliky myší. Kvalitní řízení oběhu dokumentů je jen začátek. Zahrnuje i následné efektivní řízení všech procesů ve firmě, ať už jde o oblast běžného provozu, nákupu a prodeje, marketingu, personalistiky, nebo řízení financí. Každý z nich lze zjednodušit a zrychlit navržením automatizovaného workflow, kde jsou snadno přidělovány a delegovány úkoly. Každý vždy ví, co má dělat, a také k tomu má pokaždé k dispozici relevantní informace. Výsledkem je podstatné zefektivnění všech pracovních postupů, které zvýší vaši konkurenceschopnost.

 

Pro více informací navštivte www.silnespojeni.cz.


Společnost WEBCOM a. s. se stala partnerem IBM Global Financing s titulem „Top Contributor pro Českou republiku“ a díky tomu může svým zákazníkům pomoci zajistit komplexní financování projektů.

IBM Global Financing je největším světovým poskytovatelem financování pro informační technologie, softwarové produkty a služby. Hlavním cílem společnosti je poskytovat flexibilní a atraktivní financování, které pomůže klientům efektivně investovat do podnikových aplikací, souvisejících služeb vč. infrastruktury. Zjistěte, jak Vám můžeme pomoci s financováním projektů zde.

 

Detaily konkrétních řešení naleznete na níže uvedených odkazech.

Vyberte prosím dle oboru podnikání vaší společnosti.

 

Dále vám nabízíme servisní a supportní služby. Odkaz na ně naleznete zde.