31.1.2019

Vybrali jsme pro vás nyní jen ty nejzajímavější novinky v jednotlivých oblastech Microsoft Dynamics 365. Více se dozvíte v novince.

15.1.2019

Neustále se měnící technologie a rozmanité datové zdroje se stávají pro podniky problémem. V mnoha případech nejsou data dostupná pro analytické nástroje a tvoří nedohledatelný obsah. Výsledek? Neúčinné plýtvání časem a energií, které ovlivňuje personální náklady a je spojeno s opakovanými problémy napříč organizací.

20.12.2018

Přejeme Vám krásné Vánoce a vše nejlepší do nového roku, kdy se o Vás budeme starat již jako Konica Minolta IT Solutions Czech.

19.12.2018

Pro firmy a podniky není dnes problém data získávat, ale nalézat způsoby, jak je interpretovat a uchopit coby efektivní nástroj pro dlouhodobá strategická rozhodování i každodenní řízení jejich byznysu.

17.12.2018

Společnosti, které budou schopny data nejen získávat, ale především je následně analyzovat a efektivně s nimi pracovat, získají klíčovou konkurenční výhodu. Více zjistíte v článku. Klikněte...

3.12.2018

Po dvou úspěšných dekádách působení na trhu IT technologií se společnost WEBCOM, jeden z nejvýznamnějších tuzemských partnerů společnosti Microsoft, přejmenovává na Konica Minolta IT Solutions Czech a.s.

29.11.2018

Společnost WEBCOM splňuje náročná kritéria na politiku řízení jakosti a informační bezpečnosti. Je držitelem certifikátů shody systému managementu kvality s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016 a certifikátu systému managementu bezpečnosti informací ČSN ISO/IEC 27001:2014.

1.11.2018

Obhájili jsme stávající kompetence partnera Microsoft a získali jsme nové.

30.10.2018

Nový pohled na technologie přiblížil pro podzimní vydání časopisu Be the Best Stanislav Hlobilek, výkonný ředitel WEBCOM a.s.

8.10.2018

Srdečně Vás zveme na snídani, kterou pořádáme ve spolupráci s Microsoftem, na téma řešení pro HR oddělení a personalisty.

8.10.2018

Srdečně Vás zveme na snídani, kterou pořádáme ve spolupráci s Microsoftem, na téma digitální transformace pro oblast řídění a zvyšování kvality při poskytování servisních služeb.

4.10.2018

Transformace obchodu se posouvá od vlastnictví k sdílení. Od prodeje výrobků k poskytování produktu formou služby. Do popředí nastupuje zákaznický servis a péče o klienty. To se promítne ve všech odvětvích. Základem všeho budou data a tedy i inteligentní technologie pro manažerský reporting.

24.9.2018

Řešení chytrých brýlí nové generace pomáhá pracovníkům se specifickými dovednostmi a pracovními postupy. Mezi klíčové benefity patří zvýšená kontrola kvality a snížené náklady na školení, zlepšení produktivity, snížený počet chyb i pracovních úrazů.

24.9.2018

Přijměte pozvání na pracovní snídani zaměřenou na onboarding zaměstnanců organizovanou společnostmi Webcom a Microsoft.

7.9.2018

TIREHOTEL je pomocníkem pro evidenci výměny pneumatik, jejich příjem a výdej i automatický tisk účetních dokumentů a štítků. Zjednodušte si práci s pneumatikami v servisu.

29.8.2018

Čárové kódy ve skladu? I s těmi to umíme. Patří-li vaše společnost mezi servisní střediska a prodejce autodílů, právě jste objevili AUTOSCAN.Zjistěte více, v čem vám může aplikace pomoci?

21.8.2018

Jaromír Šponar, expert na technologie Microsoft oceněný titulem Microsoft Most Valuable Professional pro oblast podnikových aplikací, vás seznámí s přínosem řešení Microsoft Power Platform a Common Data Model, která usnadňují spolupráci mezi jednotlivými aplikacemi Microsoft.

10.8.2018

QR kódy umí po sejmutí nejen zobrazit vizitku kontaktu nebo přesměrovat na libovolnou webovou stránku, ale také například předvyplní platební příkaz v bankovní aplikaci.

9.8.2018

Aplikace Microsoft Dynamics 365 for Field Service je na míru přizpůsobena servisním společnostem. Cílem aplikace je, aby vaše firma měla vždy ty správné pracovníky s těmi správnými znalostmi a dovednostmi na správném místě s nástroji a vybavením, které je potřebné pro perfektně odvedenou práci. Služby tak poskytnete rychle, kvalitně a k plné spokojenosti klienta.

2.8.2018

Jakou roli má ve vaší organizaci personální oddělení? Obvykle se má za to, že připravuje školení, řeší firemní benefity, organizuje nábor nových zaměstnanců, plánuje pohovory a zajišťuje další potřebné činnosti pro oblast personalistiky. Přidejme ale ještě něco navíc.

25.7.2018

Největším úkolem HR managera je schopnost orientace na trhu práce, budování pověsti dobrého zaměstnavatele, umět oslovit správné lidi a získat je do svého týmu. Potřebuje rychle oslovit a zaujmout, již od počátku efektivně komunikovat a zajistit novým pracovníkům úspěšnou adaptaci ve firmě.

18.7.2018

Tento týden probíhá jedinečná každoroční událost Microsoft Inspire. Všichni netrpělivě čekají na prezentaci Satya Nadelly (Chief Executive Officer of Microsoft Corporation). U této události samozřejmě nechybí ani náš MVP specialista Jaromír Šponar.

11.7.2018

Jaromír Šponar ze společnosti WEBCOM získal již podruhé prestižní mezinárodní ocenění Microsoft Most Valuable Professional (MVP) v kategorii byznys aplikace.

3.7.2018

Podpořili jsme tradiční akci „S kolem kolem Humpolce“, které se letos zúčastnilo přes 210 cyklistů.

1.7.2018

HR týmy jsou pod obrovským tlakem. Jak správně identifikovat a zaplnit nábory kvalifikovanými kandidáty? Microsoft Dynamics 365 for Talent jim významně usnadňuje a zrychluje celý tento proces.

25.6.2018

Digitalizace prodeje šetří čas zákazníkovi a prodejci přináší vyšší rychlost a efektivitu. Je zároveň součástí hlubší strategie, která se zaměřuje na kritické body cesty klienta od nákupu online až po zkušenosti v prodejně. Cílem je splnit náročná zákaznická očekávání.

15.6.2018

Digitální transformace zasahuje významně i do oblasti maloobchodního prodeje. Ocitli jsme se ve čtvrté průmyslové revoluci, datové revoluci. Jak se dotýká maloobchodních prodejen? Budou tradiční kamenné obchody zapomenuty? A jsou všichni online? Způsob, jakým zákazníci nakupují, se skutečně mění od základu.

14.6.2018

Pro nastavení té nejlepší digitální marketingové strategie volte nástroje schopné bojovat za zachování ziskovosti. Jsou to ty, které pomáhají zvýšit objem prodeje prostřednictvím zapojení zákazníků v online prostředí. Ty, které posilují důvěryhodnost vaší značky. Jsou to nástroje, které urychlují a usnadňují prodejní proces a šetří čas vám i vašim klientům. Nástroje, které podporují inventární obrat, a nástroje, které pro zákazníka představují přidanou hodnotu již v rozhodovací výzkumné fázi před nákupem.

12.6.2018

V červnovém časopisu Automakers nám vyšel článek o řešení WEBCOM pro segment Automotive. 

23.5.2018

Rok 2017 přinesl mnohé rekordy v naší i evropské ekonomice, zejména pak v oblasti automobilového průmyslu. Jedním z nesporných dokladů je i počet nově registrovaných osobních aut v ČR během posledních dvanácti měsíců. Podle statistik Sdružení automobilového průmyslu se v prosinci tento parametr zastavil na hodnotě 271 595 nových vozů, což představuje nejen meziroční nárůst o 14,22 %, ale především nový absolutní rekord.

 
21.5.2018

Dovolujeme si Vás pozvat na seminář pro developerské společnosti, který se uskuteční v pondělí 11. června 2018 od 10.00 hodin v pražské centrále společnosti Microsoft. Přijďte si poslechnout příběh ze života doplněný skutečnými referencemi našich klientů, které řídí své podnikání díky Microsoft Dynamics 365.

7.5.2018

Přijměte pozvání na pracovní snídani "Digitální transformace pro oblast lidských zdrojů aneb máte Talent?", která se koná ve čtvrtek 10. května 2018 v prostorách společnosti Microsoft. Na setkání Vám u kávy povíme, jaké nástroje potřebuje moderní HR manager.

Účast na snídani je po předchozí registraci zdarma.

Těšíme se na setkání s Vámi.

 

 

24.4.2018

Přinášíme důležitou informaci pro všechny uživatele modulu Mzdy a personalistika v Microsoft Dynamics NAV. Společnost WEBCOM vytvořila nástroj podporující splnění podmínek evropského nařízení GDPR (General Data Protection Regulation) pro ochranu osobních údajů vašich zaměstnanců v modulu Mzdy a personalistika na platformě Microsoft Dynamics NAV.

23.4.2018

Patříme do sítě partnerů společnosti DynamicsPact, která je garantem, že všechny projekty Microsoft Dynamics jsou dodávány na velmi vysoké úrovni s maximálním přínosem a minimálními riziky.

19.4.2018

Představujeme vám mobilní aplikaci Historie zákazníka „CHIP IT“. Ta technikům autoservisů poskytuje kompletní a rychlý přehled o vozovém parku klienta a historii oprav jednotlivých automobilů. Samozřejmostí jsou přehledné údaje o zákazníkovi i kontaktních osobách spolupracujících firem.

11.4.2018

Co znamená být členem partnerské sítě společnosti Microsoft? Abychom vám mohli poskytovat komplexní služby a technologie společnosti Microsoft, musíme splňovat náročná kritéria programu Microsoft Partner Network. Již 20 let získáváme maximum kompetencí a potvrzujeme významnou pozici spolehlivého dodavatele komplexního řešení Microsoft Dynamics.

4.4.2018

Společnost WEBCOM podporuje každoročně projekt, při kterém se děti ze základních škol seznamují s klasickou hudbou. Letos se koncert konal 23. března v ZŠ v Belgické ulici v Praze a líbil se dětem i učitelům.

28.3.2018

Řešíte nábor nových zaměstnanců a jejich adaptaci v pracovním prostředí? Chtěli byste usnadnit přijímací proces nových pracovníků, pomoci s výběrem těch správných lidí pro Vaši firmu? Zajímají Vás novinky v oblasti vzdělávání? Pak přijměte pozvání na seminář, kde se budeme těmto oblastem věnovat.

26.3.2018

Neustále se vzděláváme, abychom vám mohli být těmi nejlepšími partnery pro poradenství, implementaci i podporu technologií Microsoft. Naši lidé procházejí náročnými programy a školeními společnosti Microsoft. Máme v týmu několik držitelů těch nejdůležitějších certifikací. Zaručujeme vám tak maximální odbornost a způsobilost pro spolupráci při řešení vašich firemních technologií.

23.3.2018

Přijměte pozvání na pracovní snídani „Digitální transformace pro oblast lidských zdrojů aneb máte Talent?“ organizovanou společnostmi WEBCOM a Microsoft, která se uskuteční ve čtvrtek 5. 4. 2018 od 8:30 do 11.30 v prostorách společnosti Microsoft v Praze. V příjemném prostředí kanceláře Vám u kávy povíme, jaké nástroje potřebuje moderní HR manager.

21.3.2018

V centrále společnosti Microsoft v americkém Redmondu proběhl ve dnech 4. – 7. března 2018 globální summit odborníků oceněných společností Microsoft prestižním titulem MVP (Most Valuable Professional).

15.3.2018

Přijměte pozvání na představení přelomových novinek v řešení Microsoft Dynamics NAV a Dynamics 365, které proběhne ve čtvrtek 22. 3. 2018 od 9.30 do 13.00 v prostorách společnosti WEBCOM v Praze.

14.3.2018

Cloud poskytuje obchodním společnostem možnost absolutní mobility, škálovatelnosti a modularity při využívání informačních technologií. Kdykoliv, kdekoliv a odkudkoliv můžete řídit firmu, komunikovat se zákazníky a kolegy, organizovat a zajišťovat vše potřebné. V prostředí rychloobrátkového prodeje, kde probíhají transakční operace, je však nasazení čistě cloudového řešení problematické. Ne vždy musíte mít na prodejně internetové připojení. A ani případný mobilní signál nemusí být pokaždé velká výhra.

12.3.2018

Jestliže hovoříme o digitální transformaci ve všech odvětvích, pak prostředí maloobchodu se proměňuje nejdynamičtěji. Společnosti jsou pod tlakem rozvoje nových obchodních modelů na globálním trhu, technologických inovací a nelítostných soubojů o peníze spotřebitele. Zatímco maloobchodní sítě zaznamenávají v posledních letech v průměru více než 60% pokles v tržní kapitalizaci, společnosti, které transformují trh, jako je například Amazon, zvýšily svou tržní kapitalizaci skokově až o 3000 %!

28.2.2018

Srdečně Vás zveme na představení nového řešení Human Capital Management od společnosti Microsoft. Také Vás seznámíme s využitím technologie Smart Glasses pro oblast vzdělávání a adaptace nových zaměstnanců a zároveň Vám ukážeme první výsledky z pilotních projektů, přínosy řešení a případové studie. Na seminář se můžete přihlásit zde.

20.2.2018

Blíží se den platnosti GDPR. Jste připraveni? Nová směrnice vydaná Evropskou unií upravuje pravidla pro sběr a správu osobních údajů. Pokud využíváte řešení Microsoft Dynamics 365, pak máte situaci pod kontrolou. O tom, jak chrání Microsoft Dynamics 365 vaše data, si můžete přečíst v našem dřívějším článku.

14.2.2018

Microsoft Dynamics 365 nativně komunikuje s aplikacemi a službami Office 365. Nejsou nutné žádné složité integrace. Všechny záznamy se propojí tam, kde potřebujete. Moderní aplikace vám šetří čas a usnadňují práci. I ty nejdetailnější informace najdete snadno a hned, kdykoliv potřebujete.

12.2.2018

Digitální transformace je zde. A je skutečná. Nedávná analýza výzkumné společnosti IDC předpovídá, že firmy, které do vlaku digitalizace naskočí během příštích dvou let, budou z on-line transakcí generovat minimálně 45 % zisku.

6.2.2018

Spolupráce s vysokými školami je jednou z účinných metod, kterou mohou firmy využívat při hledání nových zaměstnanců. Cílem spolupráce je nejen co nejvíce propojit teoretické znalosti studujících s reálnými požadavky organizací, ale i podpořit budování vhodných profilů absolventů, které budou odpovídat požadavkům daných pracovních pozic.

2.2.2018

Společnost Microsoft se zavázala dodržovat nejvyšší standardy zabezpečení a ochrany přístupu k datům svých zákazníků. Týká se to všech aplikací a služeb v online prostředí Microsoft Cloud. Služby a aplikace Microsoft splňují nejen mezinárodní legislativní nároky, ale rovněž zákonné požadavky jednotlivých zemí, ve kterých jsou dostupné. 

26.1.2018

Pojem mobilita nevnímá společnost Microsoft jen skrze přenosná zařízení jako je tablet či mobilní telefon. Mobilita přináší více. Umožňuje lidem pracovat s aplikacemi a službami kdykoliv a kdekoliv. V dnešním světě byznysu potřebujeme mít včas ty správné informace a pracovat s nimi okamžitě. Chcete-li například vyhledat zákazníka ve svých kontaktech, oceníte trvalou dostupnost dat. Stejně tak můžete kdykoliv přistupovat k otevřeným obchodním případům nebo sdílet produktové informace na jedno kliknutí.

25.1.2018

Automobiloví nadšenci po celém světě již čtou, jaké trendy přinese rok 2018. Také jste zvědaví? Zde jsou některé z nich.

19.1.2018

Proč by vás měl zajímat 360° pohled na zákazníka?

17.1.2018

Nemůžete na trhu práce najít vhodné volné kandidáty? A nebo ti zaměstnanci, které byste chtěli pro sebe, pracují někde jinde? Jak vám mohou technologie pomoci přitáhnout talentované lidi?

3.1.2018

Jestliže se vás někdo snaží přesvědčit, že naplnění požadavků regulace GDPR je jen otázkou IT, pravděpodobně moc netuší, o čem GDPR skutečně je. Nicméně klíčovou roli mohou v rámci zabezpečení osobních údajů sehrát IT technologie. V článku vám představíme, jak mohou informační technologie společnosti Microsoft pomoci splnit některé specifické požadavky GDPR – legislativy EU o ochraně osobních údajů, která vstoupí v platnost dne 25. května 2018.

29.12.2017

Rok 2017 byl pro většinu Dynamics partnerů i zákazníků značně dynamický. Vše (produkty, licenční podmínky ad.) se měnilo ze dne na den. Ušetřeno nezůstalo ani názvosloví produktů a služeb Dynamics 365 nebo Office 365. V závěru roku však společnost Microsoft představila poměrně jasnou vizi, kam chce v novém roce směrovat. Na co vše se můžeme těšit a pomalu začít připravovat?

28.12.2017

Zkuste si představit firmu, která zákazníkovi vždy a vše dokáže rychle a spolehlivě vyřešit. Společnost, která vždy poskytne vynikající služby. A vy víte, že se na ni můžete pokaždé bez obav obrátit a vše proběhne bez problémů. Taková firma snadno získá loajalitu a věrnost svých zákazníků. Budou o ní rádi mluvit a doporučovat ji svým přátelům. Že taková firma neexistuje? Ale ano! Díky pokročilým technologiím Microsoft Dynamics 365 pro řízení servisních zakázek v terénu se otvírají nové možnosti. Jdou vyřešit nejen kvalitně, ale i pohodlně. Montáže, údržby i opravy na profesionální úrovni a k plné spokojenosti zákazníka.

20.12.2017

Přejeme Vám radostné prožití Vánoc a 365 DYNAMICSkých dnů v roce 2018.

7.12.2017

Pro více než tři čtvrtiny Čechů je hlavním faktorem při rozhodování o dalším studiu především zvyšování kvalifikace, která jim následně umožní lepší uplatnění na trhu práce nebo adekvátní navýšení ohodnocení jejich práce v aktuálním zaměstnání.

Pro více než tři čtvrtiny Čechů je hlavním faktorem při rozhodování o dalším studiu především zvyšování kvalifikace, která jim následně umožní lepší uplatnění na trhu práce nebo adekvátní navýšení ohodnocení jejich práce v aktuálním zaměstnání.Pro více než tři čtvrtiny Čechů je hlavním faktorem při rozhodování o dalším studiu především zvyšování kvalifikace, která jim následně umožní lepší uplatnění na trhu práce nebo adekvátní navýšení ohodnocení jejich práce v aktuálním zaměstnání.Pro více než tři čtvrtiny Čechů je hlavním faktorem při rozhodování o dalším studiu především zvyšování kvalifikace, která jim následně umožní lepší uplatnění na trhu práce nebo adekvátní navýšení ohodnocení jejich práce v aktuálním zaměstnání.

Více na http://zpravy.e15.cz/byznys/vzdelavani-zamestnancu-jako-pilir-budouci-prosperity-1340569
Pro více než tři čtvrtiny Čechů je hlavním faktorem při rozhodování o dalším studiu především zvyšování kvalifikace, která jim následně umožní lepší uplatnění na trhu práce nebo adekvátní navýšení ohodnocení jejich práce v aktuálním zaměstnání.

Více na http://zpravy.e15.cz/byznys/vzdelavani-zamestnancu-jako-pilir-budouci-prosperity-1340569
6.12.2017

Jak získat důvěru zákazníka? Pro autoservisy se nabízí jednoduché softwarové řešení, které umožňuje zvyšování zákaznického komfortu a efektivní využívání dílenských kapacit.

5.12.2017

V magazínu Komora najdete v článku „Úloha IT na trhu s energiemi“ informace k řešení na platformě Microsoft Dynamics 365, které je určené utilitním společnostem.

4.12.2017

Jedním z nejčastěji zmiňovaných parametrů, jež definují předpoklady pro úspěšné působení na trhu, je vědomé budování zákaznické loajality. Toto směřování má velmi jasný a zřetelný ekonomický důvod. Získání nového zákazníka je až šestinásobně nákladnější než udržení těch stávajících, přičemž je nutné kalkulovat i fakt, že ne každý potenciální klient dospěje až do finální fáze, tedy úspěšného uzavření kontraktu a jeho následného plnění.

1.12.2017

Zajímá vás, jak je to ve skutečnosti s cloudem? Zde jsou další vysvětlení nejčastějších obav o využívání cloudových řešení podnikových informačních systémů. Objasnění předchozích 4 mýtů najdete v článku zde

29.11.2017

Stále váháte nad cloudem? Pokud máte pochybnosti, možná je důvodem některý z mýtů, který o dané problematice koluje. Přečtěte si, jak je to ve skutečnosti.

27.11.2017

Komplexní firemní IT řešení pokrývá mnoho oblastí. Vše souvisí se vším. Naštěstí dnes již nemusíte pořizovat jedno ucelené řešení, ale můžete kdykoliv přidat potřebné aplikace a provázat je se svým stávajícím systémem. Svou současnou firemní infrastrukturu tak můžete snadno a rychle kdykoliv vylepšit. Tentokrát vám představíme technologie automotive pro přehlednou historii servisních zakázek a online zákaznický servis. Propojením těchto dvou aplikací získáte okamžitý přehled informací potřebných pro bezproblémový a profesionální průběh všech zakázek. Zajistěte si pověst nejlepšího autoservisu.

24.11.2017

Připravili jsme seminář na téma Microsoft Dynamics 365 for Finance & Operations.

23.11.2017

Microsoft Dynamics 365 pomáhá společnostem na cestě k digitální transformaci, přináší řešení pro efektivní řízení společnosti, zrychlení a zkvalitnění firemních procesů a růst produktivity. Poskytuje inteligentní uživatelské rozhraní, využívá internet věcí a osvědčené obchodní strategie pro správná rozhodnutí. Umožňuje podnikání kdykoliv a kdekoliv.

15.11.2017

Jak získat důvěru zákazníka? Pro autoservisy se nabízí jednoduché softwarové řešení, které umožňuje zvyšování zákaznického komfortu a efektivní využívání dílenských kapacit. Více na: https://www.zive.cz/clanky/softwarove-nastroje-pro-budovani-zakaznicke-loajality/sc-3-a-190462/default.aspx

9.11.2017

Smart Glasses a jejich využití v oblasti digitalizace výroby a servisu představil Radek Beránek, Sales Manager ze společnosti WEBCOM, na 14. ročníku konference Manufacturing Management Forum 2017. Ve své prezentaci shrnul první výsledky z pilotních projektů a představil přínosy řešení. Zároveň pozval účastníky konference, aby si sami vyzkoušeli chytré brýle, které na akci přivezl.

6.11.2017

Microsoft a LinkedIn přicházejí s další novinkou. Přidáváním profilových karet LinkedIn do Office 365 poznáte lépe ty, s nimiž jste v každodenním kontaktu. Usnadníte si vytváření autentických pracovních a obchodních vztahů díky rozšíření informací z profesní oblasti kolegů, partnerů a zákazníků. Získané souvislosti a porozumění vám pomohou k vyšší produktivitě a úspěchu.

3.11.2017

Mileniálové nakupují auta jinak než předchozí generace. Jsou prvními takzvanými „digitálními domorodci“. Využívají dostupné informační technologie k vlastnímu výzkumu a rozhodování před nákupem. Porovnávají konkurenční produkty a značky, čtou recenze a zkušenosti s produktem napříč všemi mediálními kanály.

30.10.2017

Konceptu autosalonu blízké budoucnosti se blíže věnujeme na listopadových seminářích, které pro vás WEBCOM připravil.

 

25.10.2017

WEBCOM připravil specializovanou softwarovou aplikaci Systém řízení vztahů s dodavateli – SRM (Supplier Relationship Management) postavenou na platformě Microsoft Dynamics 365 a pomáhá tak organizacím řešit přehled nákupů od jednotlivých dodavatelů, jejich množství, ceny, majetkové provázání dodavatelů, jejich kapitálová síla, případná rizika konkrétních dodavatelů, proměnlivost nákupní praxe v čase a mnoho dalšího.

17.10.2017

Microsoft Dynamics 365 for Field Service poskytuje možnost přinášet zákazníkům servisní služby s maximální možnou efektivitou a současně s nízkými náklady. Zkracuje čas od prvního kontaktu klienta do finálního vyřešení jeho potřeb. Samozřejmostí je okamžitý 360° přehled o zákazníkovi, jeho historii i možných budoucích potřebách. Řešení umožňuje plánovat preventivní zásahy a nabídnout takto klientům pravidelnou péči o jejich produkty či zařízení, což významně posiluje jejich životnost a požadovanou výkonnost.

16.10.2017

Již v květnu 2018 vstoupí v účinnost nařízení Evropské unie GDPR týkající se zpracování osobních dat občanů EU a znásobení pokut za porušení pravidel. IT firmy začínají bít na poplach, že většina českých firem není na nové nařízení připravena, ale především řada podniků ani s přípravami nezačala.

Přečtěte si doporučení od společnosti Microsoft k tématu GDPR. WEBCOM je připraven pomoci s doporučením vhodných technologií právě pro vaši firmu i s jejich následnou implementací.

9.10.2017

Budování zákaznické loajality je proces, v němž lze uspět zejména díky IT nástrojům umožňujícím precizní individualizaci služeb.

6.10.2017

Více než 2100 zástupců firem ze všech kontinentů zavítalo do Madridu, aby si vyslechli informace k hlavnímu tématu, tj. k transformaci technologií Microsoft Dynamics NAV a CRM na Microsoft Dynamics 365.

5.10.2017

Díky řešení společností Microsoft a Webcom máte přehled o svých zákaznících, navazujete s nimi dlouhodobé vztahy a pečujete o ně i jejich zařízení.

3.10.2017

Průmysl 4.0, internet věcí, umělá inteligence. Trendy, které mění současný byznys. Jsme díky nim skutečně výkonnější?

27.9.2017

Před zavedením významných změn v oblasti regulace důvěrnosti údajů v EU skupina Konica Minolta Group oznámila vydání nových globálních zásad ochrany osobních údajů za účelem zajištění přední pozice s ohledem na globální osvědčené postupy v této oblasti. 

26.9.2017

Společnost WEBCOM představila na setkání digitální řešení pro oblast personalistiky Microsoft Dynamics 365 for Talent. Dále pak řešení Smart Glasses od společnosti Konica Minolta, určené pro oblast průmyslového prostředí. Jejich využití pomáhá v několika scénářích ke zvyšování produktivity práce a úspoře nákladů v oblasti školení nových pracovníků.

26.9.2017

Zvyšující se konkurenční prostředí v jednotlivých podnikatelských odvětvích s sebou přináší nutnost inovátorského myšlení.  Příchod nových služeb a nástrojů dostává ale mnohdy vedení firem do úzkých. Jakákoliv změna nebo rozšíření firemních informačních systémů většinou vyžaduje nákup nových serverů, zvýšení propustnosti infrastruktury a celkové navýšení nákladů v oblastech IT. To však může mít zásadní dopad na ekonomické ukazatele společnosti. Stoupají náklady kapitálové (CAPEX) i provozní (OPEX).

18.9.2017

Microsoft Dynamics 365 for Talent vám usnadní přijímací proces nových pracovníků a pomůže s výběrem správných lidí, umožní vám zavázat si zaměstnance a optimalizovat vaše HR programy. Talent je propojen s LinkedInem, díky tomu si můžete ověřit kvalifikaci kandidátů a dozvědět se o nich vše podstatné. Zjednodušte si náborový proces díky automatickému plánování pohovorů a rychlé zpětné vazbě.

15.9.2017

S aplikací servisní historie získáváte přehled o vozovém parku zákazníka, veškerých jeho servisních zakázkách, zapůjčených vozech, závazcích i nabídkách. Rovněž umožňuje dostupnost skladu pneumatik. Informace jsou dostupné napříč všemi pobočkami společnosti a pro jejich dosažení postačí pouhé internetové připojení.

12.9.2017

S řešením WEBCOM Servis dostáváte do rukou velmi silný nástroj pro řízení celého prodejního a poprodejního procesu včetně sledování výkonnosti jednotlivých servisních míst a techniků.
Zdroj: http://reklama.denik.cz/reklama/softwarove-predpoklady-servisu-v-terenu-20170907.html

11.9.2017

Srdečně vás zveme na seminář pro servisní firmy, kde Vám ukážeme, jak může váš dispečink fungovat ještě lépe, jak usnadníte práci vašim zaměstnancům a zvýšíte efektivitu, díky čemuž budete mít více spokojených zákazníků. Toto nebude pouze teorie – vše vám představíme na živé ukázce!

Seminář se uskuteční:

 
8.9.2017

Údržba a servis v podobě, jakou jsme znali dosud, se mění. Papírová dokumentace ustupuje inteligentnímu softwaru v cloudu. Obchodní modely a zkušenosti zákazníků jsou ovlivňovány umělou inteligencí, strojovým učením, bezpilotními systémy a dalšími nástroji pro usnadnění, urychlení a zkvalitnění práce.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

5.9.2017

Důkladná příprava a plánování jsou pilíře pro bezchybný provoz nejen u autoservisů. Odpovědní manažeři stojí stále častěji před výzvou, jak maximalizovat efektivní využívání personálních i technologických kapacit jejich provozu. Čelit těmto nárokům mohou nyní snadněji také díky aplikaci Plánovač dílny a servisu.

4.9.2017

V aktuálním vydání mezinárodního časopisu European Business vychází rozhovor s obchodním ředitelem společnosti WEBCOM Pavlem Vaňkem na téma transformace IT řešení a přeměny současného IT byznysu i myšlení lidí v tomto oboru.

29.8.2017

Postavte se výzvám, kterým čelí trh automotive, a začněte pracovat s nástrojem, který si pro svoji efektivitu, možnosti a jednoduchost získal oblibu u více než 100 000 uživatelů po celém světě.

15.8.2017

Připravili jsme pro vás seminář Autosalon blízké budoucnosti, kde se tentokrát zaměříme na to, jak zefektivnit řízení dealerství, a představíme vlastní produkty, které jsme pro tento účel vyvinuli. Přihlaste se na jeden z termínů v místě, které je vám nejbližší. Vybírat můžete z těchto tří lokalit:

  • 12. září 2017 od 15.30 do 17.00 v Praze, registrujte se zde.
  • 13. září 2017 od 15.30 do 17.00 v Brně, registrujte se zde.
  • 14. září 2017 od 15.30 do 17.00 v Ostravě, registrujte se tady.
11.8.2017

Dealer Management Solution od incadea pomáhá čelit novým výzvám v automotive, zejména požadavkům na rychlou reakci, vyšší produktivitu, nižší náklady a eliminaci neefektivních činností.

10.8.2017

Utkejte si užitečnou sociální pavučinu, ze které vám nic důležitého neunikne. Představte si například situaci, kdy se váš obchodník zajímá o konkrétní společnost. LinkedIn mu dokáže napovědět, že v dané firmě pracuje někdo z okruhu jeho kontaktů. Může to být třeba spolužák kolegy, který vám usnadní představení vašich služeb či produktů klíčovým lidem daného podniku.

7.8.2017

Dealer 4.0 - objevte moderní technologie, které pomohou vašemu obchodu již od první interakce se zákazníkem.

7.8.2017

Vyrábíte, instalujete, spravujete a opravujete? V tom případě vás mohou zajímat výsledky světového výzkumu (World Business Research) z letošní konference Field Service 2017. Sešlo se na ní více než 450 vedoucích pracovníků špičkových výrobních a servisních společností. Zjistili jsme, jaké oblasti výroby a servisu jsou pro ně právě teď nejzajímavější.

4.8.2017

Příjemky, výdejky, převodky, inventury. Jde vám z toho někdy hlava kolem? Vneste do svých skladů pořádek, klid a pohodu. Mějte zboží nebo náhradní díly pod kontrolou, aniž byste omezili jeho dostupnost a rychlost dodávky. Pomůže vám v tom aplikace Mobilní sklad, kterou jsme vyvinuli speciálně pro oblast automotive. 

2.8.2017

Do společnosti WEBCOM nastoupil od 1. 8. 2017 nový ředitel divize incadea. Je jím Jan Svoboda, který přichází ze skupiny RHIAG (vlastnící například Auto Kelly, Elit), kde působil na pozici IT leadera pro střední a jižní Evropu od roku 2011.

31.7.2017

Připravili jsme pro Vás nový oborový web, který se věnuje IT řešením pro oblast servisu. Na stránkách najdete novinky z oboru, pozvánky na semináře a další vychytávky. Také tu naleznete formulář, který Vás povede jednoduchými otázkami až k řešení, které bude to pravé právě pro Vás. Zajímají Vás novinky z oboru? Přihlaste se k odběru Newsletteru, který budeme zasílat každý měsíc.

28.7.2017

V Praze se uskutečnilo mezinárodní setkání osob oceněných titulem Microsoft Most Valuable Professional (MVP), kterého se zúčastnil také Jaromír Šponar, byznys konzultant společnosti WEBCOM.

MVP setkání

25.7.2017

Společnost Gartner zveřejnila výsledky svého výzkumu v oblasti zabezpečení a ochrany informačních technologií. Jaká jsou očekávání současných lídrů v kybernetické bezpečnosti? Přečtěte si 5 nejdůležitějších trendů pro období 2017 a 2018.

17.7.2017

Nahlédněte pod pokličku toho nejzajímavějšího, co Microsoft připravil na základě zpětné vazby od svých partnerů a zákazníků. Vybrali jsme pro vás deset nejdůležitějších informací. Podrobněji o jednotlivých technologiích vás budeme dále informovat, tak nezapomeňte sledovat naše novinky.

13.7.2017

Přečtěte si, co dokáže náš Plánovač autoservisu a dílny. Chytré a efektivní plánování již od přijetí servisní zakázky dokáže proměnit vaši práci ve spokojený úsměv na tváři zákazníka. Využijete totiž maximálně čas přijímacích techniků i mechaniků. Rychle a kvalitně vyřešíte požadavky zákazníka, včetně zapůjčení náhradního vozu. Optimalizujete servisní procesy a zvýšíte tak spokojenost a důvěru svých klientů. Jak na to? Vyzkoušejte jednu z našich aplikací pro úspěšný byznys v automotive.

11.7.2017

Ve Washingtonu právě probíhá jedna z nejdůležitějších událostí dynamického IT světa. Celosvětová konference Microsoft Inspire 2017 přináší mnoho novinek nejen partnerům společnosti, ale i zákazníkům z celé planety. WEBCOM na této akci samozřejmě nesmí chybět. Přinášíme vám nejvýznamnější novinky, které se právě teď na konferenci představují.

3.7.2017

Jaromír Šponar, byznys konzultant společnosti WEBCOM, získal prestižní mezinárodní ocenění Microsoft Most Valuable Professional v kategorii podnikové řešení Dynamics 365.

29.6.2017

Naši specialisté jsou pro oblast automotive skutečně nadšeni. Proto neustále vymýšlí a vyvíjejí nové technologie, které pomáhají prodejcům vozů a jejich servisům při jejich každodenní činnosti. Tentokrát bychom vám rádi představili řešení, které oceníte při servisní péči o vozy svých zákazníků.

29.6.2017

Představte si, že se porouchá zařízení, na kterém závisí chod celé vaší firmy. Může to být tiskárna, kopírka, ale často třeba i kávovar nebo výměník tepla. Nedostupnost kávy může snížit produktivitu jindy výkonného týmu opravdu výrazně. Nechceme vás strašit, i takto závažný problém se dnes dá snadno a rychle vyřešit. Vadné zařízení si totiž dokáže samo zavolat svého servisního technika a ten přijede dříve, než zadáte do vyhledávače dotaz na nejbližší servisní firmu. Chytré technologie, internet věcí a umělá inteligence pracují pro vás stále pružněji a efektivněji.

27.6.2017

Podpořte do pátku 30. 6. 2017 některá z přání, která pomohou seniorům, případně zapojte své přátele či známé. Bližší informace, návod jak přispět i přehled projektů, které stále čekají na vaši podporu, najdete na www.plnime-prani-seniorum.cz.

23.6.2017

Přechod do cloudového řešení není náročný. Nasazení Dynamics 365 probíhá rychle a jednoduše v online prostředí. A platíte jen za to, co skutečně využíváte! Aktivní aplikace i počet uživatelů můžete měnit podle potřeby.

21.6.2017

Podívejte se dnes na Andělskou 20 v TV Slušnej kanál. Nebo pak na jejich kanál na youtube.

21.6.2017

Potřeba efektivně řídit budování vztahu s klienty vede firmy k nastavení komplexní strategie. Pro její realizaci potřebují adekvátní software, který ošetří celý zákaznický cyklus.

19.6.2017

Připravili jsme pro Vás nový oborový web, který se věnuje IT řešením pro oblast Automotive. Na stránkách najdete novinky z oboru, pozvánky na semináře a další vychytávky. Také tu naleznete formulář, který Vás povede jednoduchými otázkami až k řešení, které bude to pravé právě pro Vás. Zajímají Vás novinky z oboru? Přihlaste se k odběru Newsletteru, který budeme zasílat každý měsíc.

9.6.2017

Nechcete-li začátkem příštího roku zbytečně panikařit, připravte se s námi. Sledujte naše novinky, semináře anebo nás přímo kontaktujte pro individuální konzultaci a poradenství na míru vašemu podnikání.

8.6.2017

Manažerům moderních autoservisů poskytuje "Plánovač dílny a servisu" ideální nástroj pro řízení provozu i zaměstnanců.

2.6.2017

Chcete efektivně oslovit své zákazníky, ulovit je a díky samoobslužnému portálu je neztratit? Pak vás srdečně zveme na seminář, kde představíme tři klíčové oblasti řešení Dynamics 365 CRM pro dodavatele v utilitách.

29.5.2017

Srdečně vás zveme na seminář nazvaný "I vadné zařízení si může zavolat svého servisního technika", který se uskuteční ve čtvrtek 15. června od 9.00 do 13.00 hodin v prostorách společnosti MICROSOFT.

Během setkání vám představíme produkt určený k řízení pracovníků zajišťujících servis, který pomůže všude tam, kde je třeba obsluhovat zákazníky, zefektivnit servisní aktivity a procesy na ně navázané, např. plánování, vykazování a fakturaci, díky využití technologií Microsoft Azure IoT Suite a Dynamics 365.

24.5.2017

Neztrácejte čas dlouhým hledáním vhodného termínu setkání při plánování schůzek. Tým společnosti Microsoft přišel na to, jak si celý proces usnadnit.

15.5.2017

V dubnovém vydání CIO Business World vyšel článek o směřování informačních systémů do cloudu a rozvoji nových technologií. Jedním z moderních řešení je i Microsoft Dynamics 365, které sjednocuje podnikové informační systémy. Jednotlivé aplikace a služby si mohou firmy libovolně vybírat a kombinovat.

12.5.2017

Společnost Microsoft představila novinku Microsoft To-Do pro plánování a správu úkolů. Jedná se o oficiálního nástupce populární aplikace Wunderlist, kterou Microsoft získal v roce 2015.

Aplikace Microsoft To-Do je založena na technologiích Office 365. Podle serveru ZDNet je ale k dispozici všem, kdo mají účet u Microsoftu. Office 365 není vyžadován.

10.5.2017

Profesionální marketingová aplikace přináší sjednocenou a komplexní zákaznickou profilaci jako základ pro integrovanou, vícekanálovou marketingovou komunikaci. Zajistí také správné cílení, zaujetí, snadné měření a vyhodnocení marketingových aktivit.

Uložit

5.5.2017

Dynamics 365 běží v bezpečném prostředí platformy Microsoft Azure.

2.5.2017

Vaši obchodníci již nepromeškají jedinou schůzku, protože je na všechny prodejní aktivity upozorní chytrá Sales aplikace, která pomáhá navýšení a zrychlení prodeje výrobků a služeb.

Uložit

Uložit

Uložit

28.4.2017

Srdečně vás zveme na seminář nazvaný „I vadné zařízení si může zavolat svého servisního technika“, který se uskuteční ve středu 17. května od 9.00 do 13.00 hodin v prostorách společnosti MICROSOFT.

 
27.4.2017

Kvalitní servis díky integrované komunikaci se zákazníkem, posílení práce dispečerů a maximální informovanosti a vybavenosti pracovníků v terénu pro vaši firmu zajistí řešení Field Service.

21.4.2017

Mobilní aplikace Microsoft Office Lens dokáže proměnit váš telefon nebo tablet v užitečný příruční skener.

18.4.2017

Poradíme vám, jak nejlépe integrovat SharePoint s dalšími produkty společnosti Microsoft. Znáte PowerApps, Microsoft Flow nebo Power BI? Propojením těchto tří klíčových technologií s online SharePointem získáte mimořádné řešení pro řízení projektů, automatizaci firemních procesů a sledování přehledu o výsledcích vašeho podnikání. Vše je k dispozici online, kdykoliv potřebujete, bez ohledu na to, zda pracujete v kanceláři, doma nebo na cestách.

10.4.2017

Jednoznačnými výhodami cloudového řešení jsou významné úspory v rámci hardwaru a nižší potřeby IT zdrojů. Cloudové řešení firmám šetří peníze v dlouhodobém horizontu.

3.4.2017

Japonský technologický gigant Konica Minolta nesporně patří mezi lídry v oblasti inovací a dokazuje to jak v tradičních oblastech, kterými se zabývá dlouhodobě, tak v oborech, ve kterých vyvíjí svá řešení jako odpovědi na nejaktuálnější společensko-technologické výzvy.

31.3.2017

Budoucnost může vypadat skvěle, ale když se změnám na trhu nepřizpůsobíme, nebudeme součástí této budoucnosti.

30.3.2017

Podle analytiků budou v letošním roce hrát ve světě IT hlavní roli software a služby.

29.3.2017

Lidé potřebují, aby se s nimi mluvilo jako s lidmi. Podívejte se s námi na následujících pět způsobů, které vám pomohou polidštit váš marketing.

29.3.2017

Generální ředitel Microsoftu, největší softwarové firmy na světě, přijel do střední Evropy přesvědčovat firmy a politiky o výhodách, které skýtají nové technologie.

29.3.2017

Před patnácti lety pracovalo v českých IT společnostech více než 22 % žen, v současnosti je to méně než polovina. Zcela opačný trend nastal u mužů. 

28.3.2017

Autoservisy, které usilují o maximální efektivitu, jsou nuceny klást si vysoké cíle z hlediska plynulé návaznosti servisních operací, adekvátního zákaznického komfortu a snahy o stoprocentní vytížení dílen. 

23.3.2017

Také jste denně zahlceni informacemi? Přijdete do práce a jste zavaleni řadou e-mailů, schůzek a komunikací se zákazníky, kolegy nebo obchodními partnery napříč všemi sítěmi?

22.3.2017

Blíží se významná konference společnosti Microsoft nazvaná DOTS. 2017 – Digital Opportunities & Transformation Summit. Akce se koná 28. 3. 2017 ve Foru Karlín. Téma je jasně dané stávajícími trendy v IT a světě podnikání. Mezi řadou skvělých řečníků vystoupí v Praze poprvé také výkonný ředitel společnosti Microsoft Satya Nadella.

WEBCOM jako významný partner Microsoftu si tuto mimořádnou událost nenechá ujít. Záhy vám pak přineseme rozhovory, postřehy, poznatky v dalších aktualitách. Zde je zatím jen malá ochutnávka, co nás čeká. Poznáme budoucnost na vlastní oči. Nahlédneme do nové digitální éry, kde technologie mění každodenní byznys.  Jak avizuje Satya Nadella: „Firmy už nebudou pouze využívat digitální technologie, ale samy se stanou digitálními společnostmi.“ Účastníci konference budou moci vyzkoušet některé novinky Microsoftu, například brýle pro virtuální realitu HoloLens. Neméně zajímavý je i projekt Příští Rembrandt (The Next Rembrandt), který učí stroje „přemýšlet, jednat a malovat“ jako tento nizozemský malíř. Níže se můžete podívat na video futuristy a dalšího z řečníků Gerda Leonharda, které vystihuje pojem Digitální transformace.

VIDEO: Digital transformation: are you ready for exponential change? Futurist Gerd Leonhard, TFAStudios

15.3.2017

Dynamics 365 je cloudovým řešením, které sjednocuje podnikové informační systémy CRM a ERP, jež byly až dosud využívány samostatně. 

10.3.2017

WEBCOM jako silný a spolehlivý partner Microsoft v oblasti poskytování podnikových informačních systému pomáhá rozvíjet byznys svých zákazníků díky inovativnímu cloudovému řešení Microsoft Dynamics 365, ke kterému aktuálně vydáváme produktový leták.
Prohlédnout si ho můžete zde.

28.2.2017

Společnost WEBCOM podpořila činnost spolku Diahelp a poskytla finanční prostředky na zakoupení potřebného vybavení. 

10.2.2017

Díky propojení Outlook App pro iOS s Dynamics 365 získáte kompletní mobilní kancelář. Aplikace, které používáte, budete mít přímo v e-mailové schránce.

8.2.2017

Také někdy v náporu pracovních povinností zapomenete, co jste zákazníkovi slíbili, na čem že jste se to vlastně dohodli a co mu máte dodat? Nadchla nás proto nová vychytávka Dynamics 365, s níž nemusíme pracně dohledávat a ručně propojovat e-mailové zprávy se záznamy v CRM. Auto Capture je užitečný nástroj pro poloautomatické třídění a zařazení e-mailové komunikace.

1.2.2017

Srdečně Vás zveme na seminář o automatizaci procesů, který se uskuteční v pondělí 20. března 2017 od 9.00 do 13.00 hodin v prostorách společnosti MICROSOFT. Ukážeme vám, jak díky umělé inteligenci můžete efektivněji pečovat o klienty a lépe jim nabízet vaše služby.

27.1.2017

Technologie Microsoft Flow byla doplněna o novou možnost zasílání notifikace o dosažení specifikované lokality přímo na mobilní zařízení. Navíc, v rámci balíku Dynamics 365 je zcela zdarma.

25.1.2017

V úterý 24. ledna 2017 proběhl v prostorách společnosti Microsoft v Praze seminář „Zjednodušte si to“ na téma využití umělé inteligence k efektivnější péči o klienty. Na semináři bylo pomocí praktických ukázek názorně vidět, jak může virtuální asistent pomoci s péčí o stávající zákazníky, jak je možné zrychlit obchodní procesy a také jak nejlépe zautomatizovat procesy nejen v prvotní obchodní fázi, ale i po ní.

6.1.2017

Srdečně vás zveme na seminář o automatizaci procesů, který se uskuteční v úterý 24. ledna 2017 od 9.00 do 13.00 hodin v prostorách společnosti MICROSOFT. Ukážeme vám, jak díky umělé inteligenci můžete efektivněji pečovat o klienty a lépe jim nabízet vaše služby.

6.1.2017

Přinášíme Vám rozhovor s naší HR ředitelkou Olgou Konečnou, který poskytla Bulletinu expertní skupiny Sanek pro jejich aktuální vydání. Celý rozhovor si můžete přečíst zde.

2.1.2017

Microsoft představuje svou vizi digitální revoluce a vstupuje na trh s řešením Dynamics 365, které klasické informační systémy transformuje do online prostředí s cílem zefektivnit byznys nejen velkým společnostem, ale i středním a malým firmám.

Celé znění článku, který nám vyšel na Živě.cz, si můžete přečíst zde. Více na: http://www.zive.cz/clanky/revolucni-reseni-ve-svete-informacnich-systemu/sc-3-a-185368/default.aspx

19.12.2016

Přejeme Vám radostné prožití Vánoc a 365 DYNAMICSkých dnů v roce 2017.

25.11.2016

WEBCOM představuje vlastní 8 STEPS analýzu, která pomůže vybrat to nejlepší řešení pro oblasti činnosti firem, jako jsou např. prodej, marketing, péče o zákazníky, servis, projektové řízení, výroba či finance. Přináší tak skutečný růst pro vaše podnikání. Zlepšuje všechny podnikové aktivity, zrychluje a zefektivňuje firemní procesy, přičemž plně využívá digitálních technologií a významně pomáhá s určováním strategií a priorit.

24.11.2016

Pro správné fungování vašeho servisu a dílny jsme vyvinuli intuitivní nástroj pro optimalizaci procesů v dealerství.

1.11.2016

Microsoft představuje svou vizi digitální revoluce. Paralelou mu jsou přitom převratné vynálezy z dob průmyslové revoluce, které vedly ke zlepšení životní úrovně milionů lidí po celém světě.

Společnost WEBCOM následuje novou strategii Microsoftu a díky řešení Dynamics 365 pomáhá firmám měnit svět podnikání, usnadnit práci a získat náskok před konkurencí.

10.10.2016

Efektivní plánování obchodních aktivit, správa kontaktů, obchodních příležitostí, nabídek a kampaní pro zákazníky. Podívejte se na videopříběh CRM řešení pro Obchodní aktivity.

7.10.2016

Snadno dostupný servis je jedním ze základních parametrů při výběru jakéhokoli produktu. Před managementy společností tak stojí úkol saturovat veškeré servisní potřeby zákazníků, ale zároveň dosahovat maximální možné efektivity servisních služeb s minimálními náklady. Tohoto nároku lze dosáhnout změnou přístupu k servisním výjezdům díky řešení Field Servis Management (FSM).

Celý článek si také můžete přečíst v aktuálním čísle časopisu KOMORA.

5.10.2016

Podívejte se, jak cíleně řídit marketingové aktivity. Ve videoukázce, kterou jsme na toto téma přichystali, se dozvíte vše o řízení marketingových aktivit od vyhledání příležitosti, přes cílené kampaně a komunikaci se zákazníkem, až po ověření spokojenosti a péči o klienta.

5.10.2016

V pondělí 3. 10. navštívili Ken Osuga (Senior Executive Officer, Konica Minolta, Inc.), Ikuo Nakagawa (Prezident, Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH), Tomáš Bednář (Ředitel ITS divize Konica Minolta pro region východní Evropy) a Pavel Čurda (Generální ředitel, Konica Minolta Business Solutions Czech) společnost WEBCOM. 

Setkání managementu WEBCOM s vedením Konica Minolta Europe

4.10.2016

Amsterdam – 30. září 2016 - Nositel titulu Microsoft  CRM most valuable person Matthew Wittemann (titul obhájil již po jedenácté) je manažerem technických řešení společnosti ClickDimensions, jednoho z čelních producentů marketingové automatizace Microsoft CRM. Vede veškerou technickou podporu, školení a funkce zákaznických operací. Přinášíme vám s Mattem rozhovor, který se uskutečnil v průběhu ŠKOLENÍ ADVANCED PARTNERŮ CLICKDIMENSIONS v Nizozemsku, jehož se zúčastnil i Jaromír Šponar (nositel titulů Microsoft certified professional, ClickDimension Certified Professional) ze společnosti WEBCOM.

 

3.10.2016

Dynamics 365 propojuje CRM a ERP systémy s dalšími praktickými aplikacemi v online prostředí. Svůj software můžete rozšiřovat a rozvíjet dle aktuálních potřeb. Ty nejlepší informační systémy Microsoftu jsou nyní online za cenu pronájmu (SaaS – Software as a Service – Software jako služba). Poskytují tak nekonečné možnosti pro všechny společnosti – malé, středně velké firmy i největší korporace.

8.9.2016

Zúčastnili jsme se jubilejního 10. ročníku cyklistického závodu ITchampions v Dalešicích. 

7.9.2016

WEBCOM přidává Field Service Management mezi své add-ony k Microsoft Dynamics CRM. Díky Field Service Managementu zrychlíte a usnadníte práci svým servisním technikům.

4.8.2016

Jak může řešení Microsoft Dynamics AX od společnosti WEBCOM pomoci developerským skupinám efektivněji řídit nejen projekty? Přečtěte si v článku zkušenost CPI Property Group.

3.8.2016

Společnost WEBCOM potvrdila svoji pozici klíčového partnera společnosti Microsoft pro oblast Microsoft Dynamics a obhájila členství v prestižní mezinárodní skupině President´s Club.

President´s Club 2016

29.7.2016

Pozornost managementu v autorizovaných servisech se upírá především dvěma základními směry. Jedním z nich je usilování o maximalizaci efektivního využívání dílen a skladů, na straně druhé jsou požadovány rychle dostupné, bezchybné a kompletní informace o zákaznících.

13.6.2016

Společnost WEBCOM a.s. v rámci charitativního programu „Plníme přání seniorům“ přispěla na přání "Hudební dýchánek u pianina" pro Domov pro seniory Jižní Město, Praha 4 - Háje.

7.6.2016

Společnost WEBCOM a.s. přispívá v rámci charitativního programu „Plníme přání seniorům“ společnosti Sodexo Pass Česká republika a.s., jehož cílem je vybrat takový finanční obnos, díky kterému bude možné realizovat jednotlivá přání zařízením a klubům pro seniory.

31.5.2016

Společnost Microsoft každoročně vyhlašuje soutěž o nejlepší projekty realizované jejími partnery v České republice. Jednu z kategorií vyhrála společnost WEBCOM.

31.5.2016

Jaké jsou aktuální trendy v řízení autoservisů? Dozvíte se v dealerském speciálu Automakers. 

9.5.2016

Společnost SUDOP PRAHA se rozhodla pro změnu nástrojů své firemní komunikace a zvolila komplexní a snadno implementovatelný Office 365.

4.5.2016

Společnost Microsoft každoročně vyhlašuje soutěž o nejlepší projekty realizované jejími partnery v České republice. Společnost WEBCOM se stala vítězem v kategorii „Řešení pro automatizaci, integraci a řízení byznys procesů" s projektem „Strategické projekty pomáhá v CPI Property Group řídit Microsoft Dynamics AX".

27.4.2016

Dovolujeme si Vás pozvat na seminář Od vizitky ke smlouvě, který proběhne ve středu 18. května 2016 v prostorách společnosti Microsoft.

19.4.2016

Interakce přijímacího technika se zákazníkem již při příjezdu do dealerství a okamžitý přehled o historii vozidla hned při příchodu na showroom, to je nové řešení Monitoring Příjezdu, vyvinuté pro subjekty v oboru automotive.

12.4.2016

Automotive - vyvinuli jsme pro Vás nové řešení, které urychlí Vaše interní procesy, sníží chybovost a zvýší profitabilitu Vaší společnosti při každodenní práci ve skladu.

1.4.2016

Nákup zboží přes internet a e-shopy se stává u spotřebitelů stále oblíbenější. Ke konci roku 2015 narostl internetový prodej meziročně o 19,9 procenta. Důvody jsou zřejmé. Nakupování online je pro mnohé pohodlnější než v kamenných obchodech. Díky ekonomické stabilitě se dá očekávat i nadále optimistický nárůst tržeb.

31.3.2016

Od začátku tohoto roku nastoupilo do společnosti WEBCOM 10 nových spolupracovníků, kteří posílili stávající tým, jehož specializací jsou řešení pro řízení zákaznických vztahů na platformě Microsoft Dynamics CRM. V minulých letech působili ve společnosti Logic Point na klíčových seniorních obchodnických a konzultantských pozicích.

4.3.2016

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna si vybrala Microsoft Dynamics NAV pro efektivnější řízení.

29.2.2016

Společnost WEBCOM podpořila koncert vážné hudby v podání Smyčcového kvarteta Severočeské filharmonie Teplice, který se uskutečnil v Domově seniorů Hagibor.

23.2.2016

Jménem společnosti Microsoft si Vás dovolujeme pozvat na virtuální představení novinek v Microsoft Dynamics AX.

17.2.2016

Společnost SOLEK HOLDING SE, která je developerským holdingem na výstavbu solárních elektráren po celém světě a svou největší aktivitu momentálně soustředí na budování solárních elektráren v Chile, vybrala naše řešení Microsoft Dynamics CRM Online pro řízení vztahů se zákazníky, dodavateli a partnery. Řešení bude dodáno v rámci první čtvrtiny roku 2016.

15.2.2016

„Veškeré procesy se urychlily. Nikdo totiž nemusí nikam chodit a vyhledávat či žádat o informace. Místo toho si jednoduše vytahuje položku ze systému a dostává potřebné informace. Již není nutné vznášet požadavky prostřednictvím emailu, neboť instrukce a žádosti se nyní nacházejí přímo v dokumentu týkajícího se nějakého procesu. Například v prodejní objednávce má obchodník možnost zadat oznámení, následně si vybírá zaměstnance, jehož se požadavek týká, a ten si poté v systému otevírá a přečte dané oznámení, které je navíc k objednávce připojeno během celého procesu. Historie požadavků a oznámení k danému případu se ukládá a je možno v ní kdykoli vyhledávat. Pro nás to znamená velké zvýšení přehlednosti veškerých procesů ve firmě.“ Petr Ondroušek vyjmenovává další pozitivní efekty nasazení Dynamics NAV: „Přehlednější účetnictví zajistilo zlepšení cashflow. Reportingové funkce platformy, pomocí nichž můžeme vyhodnocovat projekty a provádět případné změny v jejich plánování, jsou neocenitelné.“

9.2.2016

WEBCOM úspěšně implementoval pro společnost Woodensky podnikový informační systém Microsoft Dynamics Online NAV. Více informací: zde.

8.2.2016

Přečtěte si článek v Automakers o řešení WEBCOM Automotive CRM v příloze.

3.2.2016

Společnost Woodensky zefektivnila svůj byznys díky podnikovému systému Dynamics Online NAV s flexibilním spravováním licencí.

29.1.2016

Společnost WEBCOM v loňském roce zahájila spolupráci s organizací SOS dětské vesničky.

13.1.2016

Sídlo společnosti WEBCOM Poland, dceřiné společnosti WEBCOM a. s., najdete od ledna 2016 na nové adrese: ul. Pasterska 26, 61-625 Poznań, Polsko.

6.1.2016

Webcom Education Point spolupracuje s neziskovými organizecemi. Připravuje pro ně školení a pronájem prostor za zvýhodněné ceny.

5.1.2016

Ve společnosti 4Home se rozhodli pro implementaci nového systému, který byl pro expanzi společnosti nutností. Volba padla na Microsoft Dynamics NAV 2013 s řadou úprav na míru, reflektujících individuální know-how společnosti.

4.1.2016

Realitní skupina Czech Property Investments (CPI) si zvolila informační systém Microsoft Dynamics AX 2012. Implementaci zabezpečila společnost WEBCOM. Celý projekt byl navíc financován službou IBM Global Financing (IGF).

23.12.2015

O implementaci Microsoft Dynamics AX v CPI Property Group a o financování tohoto rozsáhlého projektu implementace si můžete přečíst v aktuálním čísle časopisu EURO, který vychází 21. 12. 2015.

21.12.2015

Přejeme Vám radostné prožití Vánoc a úspěšný rok 2016.

15.12.2015

Více než polovina ředitelů nemocnic očekává v roce 2016 výrazné investice do oblasti IT. Výzkum provedený v květnu roku 2015 dále ukazuje, že přes 70 % těchto vrcholových manažerů považuje práci s klinickými a ekonomickými daty za oblasti s největšími rezervami. Všechna tato fakta prokazují, že managementy zdravotnických zařízení cítí intenzivní potřebu řešit tento neuspokojivý stav. Více na: http://euro.e15.cz/profit/obrat-ve-vnimani-it-priorit-ve-zdravotnictvi-1253669#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

7.12.2015

Zkracování času potřebného pro získání relevantních zákaznických dat je bezesporu jedním ze zásadních faktorů, které určují míru úspěšnosti podnikání.


2.12.2015

Potřeba efektivně řídit budování vztahu s klienty vede firmy k definici strategie. Pro její realizaci potřebují adekvátní software. Základem je schopnost systému ošetřit celý zákaznický cyklus od marketingového kontaktu, přes obchodní aktivity, uzavření smlouvy, až k poskytování následných služeb.

30.11.2015

Společnost WEBCOM a. s. uspořádala v pátek 27. 11. 2015 v nových prostorách společnosti Microsoft informacemi nabitý seminář, na kterém představila klíčové oblasti řešení Microsoft Dynamics CRM pro dodavatele v utilitách.

24.11.2015

V 2014 dosáhly v Evropě obraty prodejů po internetu 423,8 miliard EUR. V 2009 se e-komerce podílela na celoevropském HDP z 1,27 %, loni bylo toto číslo už dvojnásobné. Více na: http://connect.zive.cz/clanky/softwarove-trendy-k-dynamickemu-rustu-v-e-komerci/sc-320-a-180434#utm_medium=selfpromo&utm_source=zive&utm_campaign=copylink

18.11.2015

Dovolujeme si Vás pozvat na příjemné neformální setkání, kde se můžete setkat s kolegy z oboru a najít cenné obchodní partnery.

12.11.2015

Agentura CzechInvest a Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR ocenily 9. listopadu 2015 nejúspěšnější podnikatelské projekty roku podpořené z evropských dotací a udělily ceny v celkem 10 kategoriích. V kategorii Školicí střediska se jako druhý umístil projekt Školicí centrum IT společnosti WEBCOM.

10.11.2015

Společnost WEBCOM prošla úspěšně recertifikací ISO 9001:2009 a obhájila tak kvalitu svých služeb.

9.11.2015

Značná část firem, které přestály úskalí finanční krize a s nimi spojené obtíže takřka všech světových ekonomik, řeší v tuto chvíli mnohá zásadní rozhodnutí. Ekonomický růst, pozitivní spotřebitelská očekávání i vlastní optimistické rozvahy vedou majitele k nutným strategickým úvahám o zásadním rozvoji či expanzi jejich společností. Častým jevem je pak situace, kdy firma, která po léta využívala starý informační systém, akutně potřebuje adekvátní a technologicky moderní provozně-ekonomický systém. Takovou zkušenost absolvovali také ve společnosti Intertech Plus.

30.10.2015

Dovolujeme si Vás pozvat na seminář zaměřený na moderní trendy a řešení, která umožní dealerům a servisům vozidel zvýšit svoji profitabilitu díky lepšímu využití obchodního potenciálu svých zákazníků i zvýšení efektivity některých interních procesů.

20.10.2015

Potřeba efektivně řídit budování vztahu s klienty vede firmy k definici strategie. Pro její realizaci potřebují adekvátní software, který ošetří celý zákaznický cyklus.

16.10.2015

Ekonomický růst, pozitivní spotřebitelská očekávání i vlastní optimistické rozvahy vedou majitele k nutným strategickým úvahám o zásadním rozvoji či expanzi jejich společností. Více se dočtete v článku na toto téma na idnes.cz.

15.10.2015

Srdečně Vás zveme na seminář pro utilitní zákazníky, který proběhne 27. 11. 2015 v Praze.8.10.2015

WEBCOM EDUCATION POINT Vás zve na odborné kurzy rozvíjející ovládání Microsoft Dynamics NAV 2009, které vypisuje na měsíc listopad 2015.

2.10.2015

Natočili jsme pro vás kratký příběh o výhodách, které přináší řešení Microsoft Dynamics Online NAV.
Podívejte se zde.

22.9.2015

Společnost WEBCOM získala certifikaci Certified for Microsoft Dynamics NAV pro modul Business Assistant 1.1. Potvrzuje tak výjimečný potenciál svého implementačního týmu, který aplikaci vyvinul.

15.9.2015

Srdečně Vás zveme na webinář věnovaný péči o kontakty od jejich získání až k uzavření smlouvy.

14.9.2015

Tým WEBCOM ve složení Viktor Blažek, Vojmír Kubíček, Lukáš Rais, Martin Šplíchal a Zdeněk Ziegler hájil barvy společnosti na dlouhé trati (54 km) a umístil se na krásném 6. místě.

9.9.2015

WEBCOM EDUCATION POINT Vás zve na odborné kurzy rozvíjející ovládání Microsoft Dynamics NAV 2009, které vypisuje na měsíc říjen 2015.

7.9.2015

Softwarové nástroje pro moderní zákaznická centra musí umožňovat bezchybně vyhledávat, filtrovat a interpretovat veškeré potřebné informace v souvislostech. Jedině tak mohou naplňovat smysl existence kontaktních center budoucnosti - efektivní a pregnantně definovanou komunikaci, která generuje leajální a spokojené klienty.

2.9.2015

Společnost WEBCOM oficiálně patří do skupiny Konica Minolta, která je jejím jediným vlastníkem. V souvislosti s touto událostí došlo ke změně loga společnosti WEBCOM.


31.8.2015

Ve světě IT a informačních technologií se pohybuji dvacet let. Nyní, víc než kdy jindy, prochází tato oblast revolučními změnami. Neustále vznikají nové technologie, ruku v ruce se zvyšujícími se požadavky uživatelů na jejich dostupnost a flexibilitu.

31.7.2015

Ještě na počátku milénia bylo přes tři čtvrtiny všech dat uloženo analogově. V současnosti je to pouze zanedbatelná část a takřka všechny údaje jsou nyní v digitální podobě. Jak s nimi naložit efektivně?

28.7.2015

Společnost WEBCOM a. s. podpořila koncert vážné hudby pro děti.

Koncert pro děti

24.7.2015

WEBCOM EDUCATION POINT Vás zve na odborné kurzy rozvíjející ovládání Microsoft Dynamics NAV 2009, které vypisuje na srpen a září 2015.

3.7.2015

Praha, 2. července 2015 – Konica Minolta kupuje českou společnost WEBCOM, jednoho ze tří největších dodavatelů CRM a ERP informačních systémů na platformě Microsoft Dynamics ve střední a východní Evropě. Dokončení transakce je plánováno na konec července a je podmíněno schválením UOHS. Jde o největší investici v historii české pobočky Konica Minolta a první akvizici IT společnosti v zemích střední a východní Evropy. Hodnota celé transakce se pohybuje v řádu stovek milionů korun. Obě strany se dohodly, že nebudou k ceně transakce uveřejňovat bližší informace.

2.7.2015

Dovolujeme si Vás informovat, že k 2. 7. 2015 se novým a jediným vlastníkem společnosti WEBCOM a. s. stává společnost Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r. o..
V souvislosti s touto změnou nedochází k žádným identifikačním ani personálním změnám společnosti WEBCOM a. s.. Dále pokračuje ve své stávající činnosti jako systémový integrátor se zaměřením na dodávky komplexních informačních systémů budovaných na platformě produktů společnosti Microsoft. Bližší informace k akvizici najdete po rozkliknutí zprávy v přiložené tiskové zprávě.

30.6.2015

Pracujete se systémem Microsoft Dynamics NAV a zabýváte se financemi? Srdečně Vás zveme na kurz, který se bude touto problematikou zabývat. Cílem je naučit účastníky principy a postupy finančního účetnictví v Microsoft Dynamics NAV.

26.6.2015

Využijte naše plně vybavené moderní školicí centrum Webcom Education Point. Těšíme se na Vás.

22.6.2015

Společnost WEBCOM poskytuje specializované řešení Microsoft Dynamics CRM pro call centra. Zákaznický servis tak zajistí účinnější řízení služeb s využitím servisních smluv, servisních případů a dalších podkladů. Benefitem Microsoft Dynamics CRM je, že se jedná o plně otevřenou platformu, která umožňuje realizovat velmi specifické požadavky s minimálními náklady na vývoj a správu.

17.6.2015

Efektivní a přesně definovaná komunikace je smyslem existence každého kontaktního centra. Toho ovšem nelze dosáhnout bez potřebných nástrojů. Více na: http://www.zive.cz/clanky/technologicke-pilire-uspechu-modernich-kontaktnich-center/sc-3-a-178638/default.aspx#utm_medium=selfpromo&utm_source=zive&utm_campaign=copylink

11.6.2015

Společnost WEBCOM a.s. přispěla v rámci projektu „Plníme přání seniorům“ na přání "Zůstat v pohybu".

10.6.2015

Více se o tématu dočtete v článku deníku E15 zde.

9.6.2015

V květnovém vydání ICT revue naleznete anketu "CRM systémy pohledem dodavatelů", kde je WEBCOM jedním z dotázaných dodavatelů.

3.6.2015

V sobotu 23. května proběhl 3. ročník crosscountry běhu „IT Champions Únětická 12“. Náš závodní tým ve složení Jan Hanuš, Jan Renč, Lukáš Koutný a Lukáš Rais v sobotu úspěšně reprezentoval naši společnost. Zajistili pro WEBCOM třetí místo v týmové soutěži. Díky!

3.6.2015

1. června 2015 nám na E15.cz vyšel článek "IT řešení pro kontaktní centra 21. století ".

21.5.2015

WEBCOM EDUCATION POINT Vás zve na odborné kurzy rozvíjející ovládání Microsoft Dynamics NAV 2009, které vypisuje na měsíc červen 2015.

11.5.2015

Srdečně Vás zveme na webinář věnovaný zefektivnění klíčových agend dodavatelů utilit, na kterém Vám představíme přínosy využití řešení Microsoft Dynamics CRM. Ukážeme Vám vybraná řešení, kterými můžete snadno zefektivnit jednotlivé distribuční procesy nebo vybudovat platformu pro komplexní podporu procesů.

6.5.2015

V květnovém vydání časopisu KOMORA vyšel článek „Datová exploze v autoprůmyslu“ o našem řešení Business Intelligence pro automotive. Celý článek si můžete přečíst zde.

5.5.2015

Společnost IBM Global Financing ocenila společnost WEBCOM a. s. za její inovativní přístup k zákazníkům, díky kterému jim zprostředkovala v roce 2014 finanční prostředky na implementaci IT řešení v celkové hodnotě vyšší než 50 milionů korun.

29.4.2015

V paláci Žofín v Praze byly 23. dubna 2015 vyhlášeny výsledky letošního, již 22. ročníku soutěže Manažer roku. Soutěž vyhlašují Svaz průmyslu a dopravy ČR, Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR a Česká manažerská asociace. 

24.4.2015

WEBCOM EDUCATION POINT Vás zve na odborné kurzy rozvíjející ovládání Microsoft Dynamics NAV 2009, které vypisuje na měsíc květen 2015.

20.4.2015

Srdečně Vás zveme na webinář věnovaný zefektivnění klíčových agend dodavatelů utilit, kde představíme přínosy řešení Microsoft Dynamics CRM. Ukážeme Vám vybraná řešení, kterými můžete snadno zefektivnit jednotlivé zákaznické procesy nebo vybudovat platformu pro komplexní podporu procesů.
Přihlásit se můžete na jednotlivé bloky.

1.4.2015

Časopis Automakers publikoval rozhovor s obchodním a marketingovým ředitelem Pavlem Vaňkem o úspěšných aktivitách společnosti WEBCOM v oblasti automotive v Polsku. WEBCOM je od tohoto roku jedinou společností, která je oprávněná zastupovat německou společnost incadea pro prodej a správu softwarového řešení pro prodejce a dealery automobilů na polském trhu.

30.3.2015

Celkový dopad na poskytovatele lůžkových zdravotních služeb se odhaduje ve výši cca 3,6 mld. Kč ročně. Ruku v ruce s těmito fakty také stále více roste intenzivní tlak laické i odborné veřejnosti po maximální transparentnosti veškerých procesů ve zdravotnictví. Vyhovět těmto trendům není snadný úkol. Rozpočty zdravotnických zařízení rozhodně netrpí nadměrnými přebytky. Nacházet finance pro smysluplné investice je tedy klíčovým úkolem managementů těchto nemocnic.

27.3.2015

Přijměte naše srdečné pozvání k setkání na téma efektivního využití podnikového portálu pro správu dokumentů a základní funkcionality Microsoft Dynamics CRM.

26.3.2015

WEBCOM EDUCATION POINT Vás zve na odborné kurzy rozvíjející ovládání Microsoft Dynamics NAV 2009, které vypisuje na měsíc duben 2015.

25.3.2015

Dne 23. 3. 2015 vyšel v Autorevue.cz článek společnosti WEBCOM s názvem "Česká IT stopa u prémiových autodealerů v Polsku". 

Více na: http://www.autorevue.cz/ceska-it-stopa-u-premiovych-autodealeru-v-polsku#utm_medium=selfpromo&utm_source=autorevue&utm_campaign=copylink

24.3.2015

V aktuálním čísle časopisu EURO vychází článek na téma pronájmu účetního systému jako služby.  Více na: http://euro.e15.cz/profit/ucetni-system-jako-sluzba-snadneji-to-nelze-1170623#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

20.3.2015

Společnost WEBCOM se stala jediným partnerem německé společnosti incadea GmbH pro řešení určené prodejcům a servisům motorových vozidel na polském trhu. Od roku 2015 zodpovídá za prodej a podporu produktu incadea u všech polských uživatelů tohoto řešení.

18.3.2015

Srdečně Vás zveme na zákaznický den věnovaný Microsoft Dynamics NAV a dalším tématům. Pro více informací klikněte ZDE.

17.3.2015

Dne 16. 3. 2015 nám v online verzi časopisu EURO vyšel článek o Trendech v racionalizaci řízení utilitních společností. Více na: http://euro.e15.cz/profit/trendy-v-racionalizaci-rizeni-utilitnich-spolecnosti-1170312#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

27.2.2015

WEBCOM EDUCATION POINT se zařadil mezi certifikované poskytovatele školení a školicích prostor - B.E.W. (Business Events Welcome).

23.2.2015

Přijměte pozvání na webinář věnovaný zefektivnění klíčových agend dodavatelů utilit, na kterém Vám představíme přínosy využití řešení Microsoft Dynamics CRM. Ukážeme Vám vybraná řešení, kterými můžete snadno zefektivnit jednotlivé distribuční procesy nebo vybudovat platformu pro komplexní podporu procesů.

23.2.2015

Srdečně Vás zveme na webinář věnovaný zefektivnění klíčových agend dodavatelů utilit, kde představíme přínosy řešení Microsoft Dynamics CRM. Ukážeme Vám vybraná řešení, kterými můžete snadno zefektivnit jednotlivé zákaznické procesy nebo vybudovat platformu pro komplexní podporu procesů.

19.2.2015

WEBCOM EDUCATION POINT Vás zve na odborné kurzy rozvíjející ovládání Microsoft Dynamics NAV 2009, které vypisuje na měsíc březen 2015.

9.2.2015

Srdečně Vás zveme na webinář věnovaný zefektivnění klíčových agend dodavatelů utilit, který proběhne ve čtvrtek 18. 2. 2015.

2.2.2015

Srdečně Vás zveme na seminář Ekonomický software bez investic - úspora pro vaši firmu. Účast na semináři nebo webináři je zdarma po předchozí registraci zde.

Seminář proběhne v budově Microsoft dne 11. 3. 2015 od 14:00 do 15:30 na adrese Vyskočilova 1462/2a, Praha 4, 7.patro – Aries.
Webinář – online verze semináře – proběhne 12. 3. 2015 od 14:00 do 15:30. Přihlašovací údaje obdržíte mailem po registraci.

Těšíme se na Vás.

27.1.2015

Srdečně Vás zveme na webinář věnovaný zefektivnění klíčových agend dodavatelů utilit, který proběhne 18. února 2015.

26.1.2015

Mobilní řešení pro terénní pracovníky. Přesné a flexibilní řízení terénních pracovníků je klíčové pro zajištění provozuschopnosti rozvodné sítě. Díky našemu řešení Microsoft Dynamics CRM Servis budou mít vaši techničtí zaměstnanci v terénu kdykoli přesné instrukce o přidělených servisních zakázkách. Díky online komunikaci je kdykoliv možné vyslat k řešení havarijní situace nejbližší pracovníky s odpovídající kvalifikací. Rovněž odečty měření bude možné vkládat online do systému a vylepšit tak své cash-flow.

19.1.2015

Samoobslužné zákaznické portály v utilitách mají dvojí strategický přínos. Nejenže ovlivňují zákaznickou zkušenost, ale zároveň snižují náklady na obsluhu zákazníků. Jedná se tedy o strategické řešení, které vyžaduje zkušeného partnera i profesionální softwarovou platformu. Tu Vám ve WEBCOMU přinášíme – pojmenovali jsme ji Microsoft Dynamics CRM Utility Self-care portál. Právě v tom Vám pomůže naše nové řešení pro oblast samoobslužného portálu v utilitách.

13.1.2015

Přijměte pozvání na akci, na které prodiskutujeme s odborníky aktuální témata, která rezonují v českém podnikatelském prostředí: inovace, marketing a do všech procesů zasahující technologie.

12.1.2015

Zefektivněte údržbu své rozvodné sítě díky našemu řešení Microsoft Dynamics CRM – Servis. Preventivní i havarijní údržba sítě je klíčovým faktorem pro úspěšnost distribučních společností.

6.1.2015

Vše se točí kolem zákazníků. Jejich spokojenost, příspěvku k celkové marži společnosti i informace o historii. To jsou klíčové pojmy pro naprostou většinu řadových i řídících pracovníků utilitních společností. Přinášíme Vám řešení, které dokáže shromáždit potřebná data z nejrůznějších systémů a zdrojů dat a následně je zobrazit tak, jak je v jednotlivých situacích potřebné. Právě v tom Vám pomůže naše nové řešení pro 360° pohled na utilitního zákazníka.

19.12.2014

Přejeme Vám radostné prožití Vánoc a úspěšný rok 2015.

18.12.2014

V Automakers právě vychází článek "WEBCOM: krize nutí dealery k vnitřním úsporám".

16.12.2014

V prosincovém čísle měsíčníku Komora č.12/2014 nám vyšel článek o řešení pro utilitní společnosti postavené na Microsoft Dynamics CRM.

15.12.2014

Získávání nových zákazníků má svá úskalí, a to jak v nákladech na nového zákazníka, tak v jeho „kvalitě“ – tedy v tom, nejen jaký obrat, ale i další přímé náklady nám skutečně přinese. Naše řešení se snaží optimalizovat poměr mezi vynaloženými prostředky na získaného zákazníka a jeho příspěvkem k celkové marži společnosti. Právě v tom Vám pomůže naše nové řešení pro oblast akvizice a partnerský prodej v utilitách.

8.12.2014

Perfektně fungující kontaktní centrum je v utilitách klíčové, ovlivňuje zákaznickou zkušenost a tím retenci zákazníků a zároveň kontaktní centra při správném fungování snižují celkové náklady na obsluhu.

28.11.2014

Dne 25. 11. proběhla v pražském hotelu Clarion odborná konference „Efektivní nemocnice 2014 – Strategie zdravotních pojišťoven a nemocnic“, na které se naše společnost partnersky podílela.

27.11.2014

Dne 12. 11. proběhl další z řady CRM webinářů, tentokrát s tématy:

  • Řízení péče o zákazníka v prezentaci Michala Navrátila
  • Řízení marketingu a nástroje pro komplexní správu kampaní v podání Milana Schořovského
  • Candidates management pro personalisty z úst Matyáše Vejskala
26.11.2014

Dne 25. 11. jsme v pražské Občanské Plovárně uspořádali Setkání věnované zefektivnění klíčových agend dodavatelů i distributorů utilit.

18.11.2014

WEBCOM oznamuje zahájení provozu cloudové služby Dynamics Online NAV. Dynamics Online NAV je software poskytovaný formou služby určený pro automatizovanou správu financí a evidenci majetku, řízení nákupních a prodejních procesů i skladových operací.

3.11.2014

V týdeníku EURO č. 26/2014 vyšel článek na téma efektivního řízení logistických procesů. Více se dočtete níže.

3.11.2014

Společnosti pohybující se v oblasti informačních technologií prožívají v posledních dvou dekádách mimořádně dynamické období. Udržet konkurenceschopnost na trhu mohou pouze ty, které využívají nejnovější technologie, pozorně sledují aktuální trendy vývoje v oboru a trvale rozvíjejí schopnost rychle reagovat na momentální potřeby a očekávání zákazníků. Hlavním předpokladem pro naplnění těchto cílů je intenzivní rozvoj dovedností a zvyšování kvalifikace zaměstnanců. 

17.10.2014

V časopise Automakers vyšel článek na téma komplexního IT řešení pro autoprůmysl. Více se dozvíte zde.

14.10.2014

Srdečně Vás zveme na sérii online seminářů, během kterých Vám představíme některé z oblastí, kde je možné využít řešení Microsoft Dynamics CRM Online pro efektivní a flexibilní řízení firemních procesů.

CRM online semináře

2.10.2014

Již 4. ročník konference se uskuteční 7. 10. 2014 v Konferenčním centru City v Praze 4 a středem zájmu letošního ročníku budou nejnovější trendy v práci s daty a informacemi a bezpečnost datového provozu. Konference se bude též věnovat infrastruktuře datových center a zvyšování kvality péče služeb a péče o zákazníky.

19.9.2014

V deníku E-15 vyšel článek o implementaci Microsoft Dynamics AX ve společnosti CPI Property Group.

Přečíst si ho můžete zde.

16.9.2014

Ve speciálním vydání IT Systems pro strojírenství 09/2014 nám vyšel článek Hledání hranic flexibility u výrobních společností.

Pro více informací klikněte zde.

10.9.2014

V časopise KOMORA 09/2014 vyšel náš příspěvek na téma IT řešení pro energetiku. Pro více informací klikněte zde.

8.9.2014

V měsíčníku Profit (číslo 9, vyd. 8. 9. 2014) vyšel článek o řešení společnosti WEBCOM pro výrobní společnosti, které integruje informační systém Microsoft Dynamics AX a CAD systém SOLIDWORKS.

1.9.2014

WEBCOM a. s. se zúčastnil cyklistického závodu IT nadšenců.

26.8.2014

Společnost WEBCOM potvrdila svoji pozici klíčového partnera společnosti Microsoft pro oblast Microsoft Dynamics a opět získala členství v prestižních mezinárodních skupinách President´s Club a Inner Circle pro rok 2014.

25.8.2014

V deníku E15 (21. 8. 2014) vyšel článek společnosti WEBCOM o efektivním řešení pro oblast retailu. Zajímá Vás více? Přečtěte si celý text.

8.8.2014

V roce 2014 se společnost WEBCOM opakovaně stala jedním ze tří nejlepších partnerů společnosti Microsoft, kteří získali ocenění „Reseller of the Year Finalist“ pro střední a východní Evropu.

4.8.2014

Společnost WEBCOM obhájila v tomto roce nejen členství v prestižní mezinárodní skupině President´s Club 2014, ale také se již po páté stala součástí úzké podmnožiny tohoto klubu, a sice komunity Inner Circle 2014, která sdružuje pouhé 1% světových partnerů Dynamics.

31.7.2014

V časopise CIO Business World (červenec/srpen 2014) vyšel článek společnosti WEBCOM a. s. o efektivních investicích do informačních systémů.

30.7.2014

Společnost WEBCOM potvrdila svoji pozici klíčového partnera společnosti Microsoft pro oblast Microsoft Dynamics a obhájila členství v prestižní mezinárodní skupině President´s Club 2014.

29.7.2014

V měsíčníku Profit (číslo 7/8, vyd. 14. 7. 2014) vyšel článek o ekonomizaci vzdělání a o odpovědnosti firem za zvyšování odbornosti u zaměstnanců. Jako příklad je uvedeno otevření Webcom Education Point, školicího centra společnosti WEBCOM v Brně. Více informací naleznete v celém článku.

17.7.2014

Společnost WEBCOM se stala výhradním dodavatelem software řešení pro dealerství vozů německé společnosti incadea GmbH pro další evropský trh. S platností od ledna 2015 bude WEBCOM exkluzivním partnerem v Čechách, na Slovensku a nově i v Polsku, kde bude zodpovídat za prodej a podporu produktu incadea u všech polských uživatelů tohoto řešení.

14.7.2014

wep_logoSpolečnost WEBCOM a. s. zahájila od července toho roku činnost vlastního školicího centra Webcom Education Point. Středisko bude sloužit nejen zaměstnancům společnosti, ale také ke vzdělávání široké veřejnosti.

2.7.2014

Slovenská společnost Wanicki Truck, zaměřená na prodej a servis vozidel DAF, se rozhodla využívat specializované automotive řešení incadea pro  dealery a servisy vozidel. Implementaci realizovala společnost WEBCOM a. s., exkluzivní partner německé společnosti incadea GmbH v České republice a na Slovensku.

1.7.2014

Společnost WEBCOM a. s. implementuje řešení eCheck v dealerské síti FORD, které nejen zefektivňuje prodej náhradních dílů koncovým zákazníkům, ale také zvyšuje kvalitu klientské poprodejní péče díky přesnějším informacím o potřebách zákazníka.

27.6.2014

Podpořili jsme koncert vážné hudby, který proběhl dne 26. 6. na Základní škole Karla Herforta na Praze 1. Dětem zahrálo smyčcové kvarteto díla světových hudebních klasiků.

Koncert vážné hudby za podpory WEBCOM a. s.

26.6.2014

Protože rádi pomáháme tam, kde to má skutečně smysl, spolupracuje společnost WEBCOM a. s. na projektu "Plníme přání seniorům" společnosti Sodexo.
Podpořili jsme pana Jana, aby se mohl vydat po stopách legend a historie a navštívit Český ráj.
Více o projektu najdete na www.plnime-prani-seniorum.cz

24.6.2014

Společnost WEBCOM a. s. se stala dodavatelem ekonomického systému Microsoft Dynamics NAV 2013 ve FN U sv. Anny. Informační systém bude implementován dle požadavků zákazníka tak, aby zcela odpovídal procesům a potřebám zdravotnického zařízení.

20.6.2014

V časopise EURO (16. 6. 2014) vyšel článek společnosti WEBCOM a. s. o změnách na energetickém trhu a možnostech pro dodavatele komodit, jak na tyto změny rychle reagovat.

2.6.2014

Zúčastnili jsme se běžeckého závodu "Únětická 12" organizovaný pro IT odborníky a profesionály.

11.5.2014

Společnost WEBCOM a. s. se stala partnerem konference, kterou pořádá Sdružení tajemníků městských a obecních úřadů ČR.

7.5.2014

V měsíčníku KOMORA vyšel článek "Efektivizace skladových zásob v automobilovém průmyslu", který pojednává o řešení ATOS společnosti WEBCOM a. s. pro výrobce v automotive.

9.4.2014

Hledáte kvalitní nástroj pro projektové řízení ve vaší firmě? Srdečně Vás zveme na online seminář dne 30. 4. 2014 od 14:00 hod. Více informací: zde.

7.4.2014

Od 7. 4. 2014 nás v Brně najdete na nové adrese: Palachovo náměstí 726/2, 625 00 Brno. Ostatní kontakty zůstávají beze změny (tel: +420 245 000 010; fax: +420 245 000 011).

6.3.2014

Největší síť dealerství na Slovensku – Motor-Car Bratislava – rozšířila počet uživatelů DMS (Data Management System) incadea, řešení dodané naší společností, na celkový počet 365 uživatelů. 

3.3.2014

Podepsali jsme kontrakt s dalším dealerem BMW ve Slovinsku na implementaci DMS (Data Management System) incadea. 

25.2.2014

Zbigniew Czendlik, farář kostela sv. Václava v Lanškrouně, říká: „Už se těším, až bude hotovo. Věřím, že to bude moc krásné!“ 

11.2.2014

Společnost WEBCOM a. s. se stala dodavatelem software řešení pro dealerství vozů německé společnosti incadea GmbH v Polsku.

7.2.2014

Olympijskému výboru v Soči pomohl s přípravou a organizací her informační systém Microsoft Dynamics AX. Podívejte se na video: zde.

15.1.2014

Hledáme nové kolegy do našeho týmu. Více informací o nabízených pozicích najdete na Lidé a kariéra/Pracujte pro nás.

18.12.2013

Přejeme Vám klidné a šťastné Vánoce a úspěšný vstup do nového roku.

27.11.2013

Společnost WEBCOM a. s. byla partnerem konference „Efektivní nemocnice 2013 - Strategie zdravotních pojišťoven a nemocnic“, která se konala dne 25. 11. 2013 v Praze.

25.11.2013

Vzájemně bezchybná komunikace od dodavatelů až po servisní péči o zákazníky je jedním z klíčových parametrů pro úspěch celého automobilového průmyslu. Otázku efektivity procesů pomáhají řešit informační systémy.

Více o tomto tématu se dozvíte na stránkách MM Průmyslového spektra (zde).

 

 

22.11.2013

Srdečně Vás zveme na školení Řízení kvality.
Vysoká kvalita = spolehlivost, důvěra, spokojenost.

KDY: čtvrtek 12. 12. 2013 od 8:30 hod
KDE: WEBCOM a. s., U Plynárny 1002/97, Praha 10 - 3. patro

Harmonogram:
8:30 - 9:00 Snídaně a registrace
9:00 - 15:00 Průběh semináře

Více informací najdete v sekci Pro vás/Akce a semináře.

 

 

24.10.2013

Zúčastnili jsme se 10. ročníku odborné konference na téma: "Očekávaný vývoj automobilového průmyslu v ČR a střední Evropě", kde jsme prezentovali využití moderních informačních technologií pro efektivní řízení výroby a logistiky dodavatelů Automotive. 

9.9.2013

Rádi bychom Vám představili řešení pro efektivnější plnění obchodních cílů. Přijměte naše pozvání na regionální setkání významných zákazníků, které se uskuteční dne 19. 9. 2013 od 14:30 hod v restauraci Olympos (Praha 3). V případě Vašeho zájmu se registrujte.

Více informací naleznete: zde.

Těšíme se na setkání s Vámi.

5.9.2013

WEBCOM a. s. nabízí nové a inovativní řešení pro automotive - SEM CRM. V případové studii naleznete technické řešení, přínosy a výhody. Více najdete zde.

2.9.2013

Dne 30. 8. 2013 proběhl tradiční cyklistický závod IT firem kolem Dalešického pivovaru. V kategorii žen obsadila naše kolegyně Katka krásné 2. místo.

15.8.2013

Pokud Vás zajímají novinky o specializovaném řešení UMAX pro utilitní společnosti a chtěli byste zdarma navštívit European Utility Week v Amsterdamu (NL), klikněte na níže uvedený link, kde se dozvíte více informací.

Link s informacemi k European Utility Week: zde.

11.7.2013

Společnost WEBCOM a. s. potvrdila svoji pozici významného partnera pro oblast Microsoft Dynamics a i v roce 2013 patří do elitní celosvětové skupiny Microsoft President´s club.

President´s club 2013 

27.6.2013

Společnost WEBCOM a. s. se stala klíčovým partnerem portálu www.mojeenergie.cz, který poskytuje aktuální informace z oblasti utilitního trhu a informuje o legislativních změnách. Tímto krokem společnost WEBCOM a. s. rozšiřuje své služby na dodávky specializovaného řešení Microsoft UMAX pro utilitní společnosti také o poradenství a celkovou informovanost veřejnosti, průmyslu a veřejné správy přes energetiku jako celek.

 

MojeEnergie.cz 

3.6.2013

Společnost WEBCOM a. s. dne 30. 5. 2013 představila prvotní českou verzi řešení UMAX™. Jde o specializovaný informační systém pro utilitní společnosti. Software UMAX™ je inovativní, flexibilní a moderní ERP řešení, díky kterému lze lépe kontrolovat a integrovat firemní procesy, optimalizovat provozní marže a mít detailní přehled o zákaznících i službách jim poskytovaných.

20.5.2013

Rádi bychom Vás pozvali na setkání věnované zefektivnění procesů prodeje i distribuce utilit, na kterém Vás Rudolph Regter z multi-utilitní společnosti Delta seznámí se svými zkušenostmi holandského utilitního trhu a důvody i přínosy zavedení řešení UMAX.

9.5.2013

Srdečně Vás zveme na konferenci Smart Utilities, která se uskuteční v Praze v termínu 14. - 15. 5. 2013. Představíme Vám unikátní řešení UMAX, které používají utilitní společnosti na celém světě. Více informací a registrační link naleznete níže ve zprávě.

 

Smart Utilities 

7.5.2013

Protože rádi pomáháme tam, kde to má skutečně smysl, rozhodla se společnost WEBCOM a. s. spolupracovat na projektu "Plníme přání seniorům" společnosti Sodexo. Podpořili jsme paní Soňu, aby si ve svých skoro 80-ti letech mohla připadat volná jako pták - tedy proletět se nad Prahou, vše vidět s nadhledem a užít si vzrušující pocit z letu.
Více o projektu najdete na www.plnime-prani-seniorum.cz

11.4.2013

Společnost WEBCOM a. s. se partnersky podílela na konferenci "Nová éra. Nová vize IT", kterou společnost Microsoft pořádala k příležitosti  představení svých stěžejních produktů pro tento rok, tj. Microsoft Dynamics AX 2012, Windows 8, Microsoft Office a Windows Server 2012. 

10.4.2013

Společnost WEBCOM a. s. v rámci projektu "Plníme přání seniorům" přispěla na realizaci snu pana Antonína, který touží navštívit hrad Bor u Tachova. Díky tomuto výletu se také setká se svými sourozenci, které po dlouhá léta neviděl. Panu Antonínovi přejeme šťastné chvíle s rodinou a plno dalších příležitostí pro toulky po českých hradech a zámcích.
Více o projektu najdete na www.plnime-prani-seniorum.cz

8.4.2013

Společnost Ford v České republice a WEBCOM a. s. uzavřely v březnu 2013 dohodu na dodávku eCheck řešení do celé servisní sítě Ford v České republice, čítající zhruba 95 lokací. Celý projekt bude dokončen do konce roku 2013. "Zaznamenáváme další obrovský úspěch a do svého portfolia v Automotive přidáváme další automobilku, se kterou spolupracujeme," řekl Martin Tunys, obchodní manažer pro Automotive ve společnosti WEBCOM, a. s. "Věřím, že se nám podaří na tento úspěch navázat a využít prostoru pro spolupráci, který se nám tímto projektem otevírá," dodal.

5.4.2013

Společnost WEBCOM a. s. zvítězila v prestižní soutěži Microsoft Awards o nejlepší IT projekt roku v kategorii Microsoft Dynamics CRM s řešením „Microsoft Dynamics CRM pomáhá businessu ORCO PROPERTY GROUP ve 4 zemích Evropy“.

 

MS Awards 2013 

11.3.2013

Patříme do skupiny partnerů Microsoft Dynamics s nejvyšší kompetencí pro oblast ERP a CRM - jsme GOLD Enterprise Resource Planning partner a GOLD Customer Relationship Management partner.

27.2.2013

Společnost WEBCOM a. s. zvítězila v tendru na dlouhodobou správu a rozvoj v oblasti ICT pro společnost ACO Stavební prvky, spol. s r. o., která používá systém na platformě Microsoft Dynamics NAV.

12.2.2013

Uspěli jsme v tendru na dodávku infomačního systému na platformě Microsoft Dynamics NAV pro společnost 4Home.

5.2.2013

Dovolujeme si Vás pozvat na obchodní setkání určené pro vedení společností působících v oblasti procesní výroby. Přijďte se inspirovat, jak zefektivnit chod celé společnosti díky flexibilnějšímu plánování výroby. Zajímá Vás jak získat detailnější přehled o ekonomických datech nebo jak dále zkvalitnit služby zákazníkům? 

2.1.2013

Společnost WEBCOM a. s. podpořila projekt, jehož cílem bylo dětem přiblížit klasickou hudbu v rámci koncertů pořádaných přímo v základních a mateřských školách po celé republice v ČR.

21.12.2012

Přejeme vám klidné a šťastné Vánoce a úspěšný vstup do nového roku.

27.11.2012

WEBCOM a. s. získal status Master VAR (Value Added Reseller) pro Českou republiku a Slovensko. Nový obchodní model nám umožní distribuovat základní i oborová řešení Microsoft Dynamics ve své vlastní obchodní síti pod obchodní značkou Webcom Dynamics Network. Špičková řešení Microsoft Dynamics se tak stanou dostupná i středním a menším firmám při zachování vysokého standardu funkčnosti, služeb a podpory.

Více informací: zde

10.10.2012

Společnost WEBCOM a. s. představuje novou partnerskou síť Webcom Dynamics Network pro prodej a implementaci podnikových informačních systémů Microsoft Dynamics v ČR a SR. Síť je určena pro stávající Microsoft Dynamics partnery a IT firmy, které chtějí rozšířit svou nabídku o podnikové informační systémy.

22.8.2012

Je nám ctí být partnerem české paralympijské reprezentace. Budeme držet palce našim sportovcům v Londýně. Je nám ctí podporovat ty, kteří překonali sami sebe.

10.7.2012

Nejlepší česká golfistka Klára Spilková se zúčastnila turnaje v Karlových Varech a hrála za společnost WEBCOM a. s.