zpět na seznam...

Webcom Dynamics Network

Praha (9. října 2012) – Společnost WEBCOM a. s. představuje novou partnerskou síť Webcom Dynamics Network pro prodej a implementaci podnikových informačních systémů Microsoft Dynamics v ČR a SR. Síť je určena pro stávající Microsoft Dynamics partnery a IT firmy, které chtějí rozšířit svou nabídku o podnikové informační systémy.

 Webcom Dynamics Network


Microsoft oznámil založení nové partnerské sítě Webcom Dynamics Network, která zastřeší prodej a implementaci podnikových implementačních systémů Microsoft Dynamics v České a Slovenské republice.


Webcom Dynamics Network poskytne svým partnerům profesionální marketingovou, prodejní i technickou podporu a další služby, které jim pomohou s nízkými náklady nastartovat nový byznys.
Členy Webcom Dynamics Network se mohou stát zejména partneři společnosti Microsoft a nabídnout tak svým zákazníkům nové produkty a služby.
Síť je otevřená i pro distributory a resellery, kteří chtějí ve svých sítích prodávat podnikové informační systémy.
Nová síť nabídne rovněž výhodné podmínky stávajícím Microsoft Dynamics partnerům, kteří mohou do své nabídky zahrnout oborová řešení a rozšiřující nadstavby společnosti WEBCOM a. s.
„Tento nový obchodní model umožní dodat špičková Microsoft Dynamics řešení i středním a menším firmám při zachování vysokého standardu funkčnosti, služeb a podpory. Pro partnery máme připravena prověřená řešení, služby a v neposlední řadě i atraktivní obchodní podmínky. Důležitým aspektem sítě Webcom Dynamics Network je partnerství založené na vzájemné úctě, respektu a korektnosti“, říká Dita Bednárik Burinanová, manažerka programu Webcom Dynamics Network.


Pro více informací a konkrétní podmínky spolupráce nás kontaktujte zde.