zpět na seznam...

Plánování údržby v energetických distribučních společnostech

Zefektivněte údržbu své rozvodné sítě díky našemu řešení Microsoft Dynamics CRM – Servis. Preventivní i havarijní údržba sítě je klíčovým faktorem pro úspěšnost distribučních společností. Díky nástrojům pro pokročilé plánování můžete okamžitě reagovat na vzniklé havarijní situace, ale i optimálně využít své lidské zdroje. Právě v tom Vám pomůže naše nové řešení pro oblast plánování údržby v energetických distribučních společnostech.

WEBCOM má řešení pro klíčové scénáře utilitních společností. Podstatou řešení je buď komplexní platforma UMAX, která řeší veškerou problematiku od marketingu po billing, nebo cílené řešení konkrétního scénáře na platformě Microsoft Dynamics CRM, který řeší vybranou oblast.

Připravili jsme pro Vás těchto šest oblastí, které pokrývají právě ony specifické potřeby společností v oblasti utilit:

 

Řešení Microsoft Dynamics CRM dnes využívá více než sto tišíc zákazníků po celém světě – od malých firem až po velké korporace. Díky rychlosti implementace, výrazně nižším implementačním a integračním nákladům ve srovnání s tradičními CRM produkty a svou orientací na snadné přizpůsobení a uživatelský komfort, přinese Microsoft Dynamics CRM úspěch i Vaší společnosti.