zpět na seznam...

Řízení mobilních zdrojů energetických distribučních společností

Mobilní řešení pro terénní pracovníky. Přesné a flexibilní řízení terénních pracovníků je klíčové pro zajištění provozuschopnosti rozvodné sítě. Díky našemu řešení Microsoft Dynamics CRM Servis budou mít vaši techničtí zaměstnanci v terénu kdykoli přesné instrukce o přidělených servisních zakázkách. Díky online komunikaci je kdykoliv možné vyslat k řešení havarijní situace nejbližší pracovníky s odpovídající kvalifikací. Rovněž odečty měření bude možné vkládat online do systému a vylepšit tak své cash-flow. Řešení je možné využít pro tablety, mobilní telefony i speciální mobilní zařízení všech platforem. Právě v tom Vám pomůže naše nové řešení pro oblast řízení mobilních zdrojů energetických distribučních společností.

WEBCOM má řešení pro klíčové scénáře utilitních společností. Podstatou řešení je buď komplexní platforma UMAX, která řeší veškerou problematiku od marketingu po billing, nebo cílené řešení konkrétního scénáře na platformě Microsoft Dynamics CRM, který řeší vybranou oblast.

Připravili jsme pro Vás těchto šest oblastí, které pokrývají právě ony specifické potřeby společností v oblasti utilit:

Řešení Microsoft Dynamics CRM dnes využívá více než sto tišíc zákazníků po celém světě – od malých firem až po velké korporace. Díky rychlosti implementace, výrazně nižším implementačním a integračním nákladům ve srovnání s tradičními CRM produkty a svou orientací na snadné přizpůsobení a uživatelský komfort, přinese Microsoft Dynamics CRM úspěch i Vaší společnosti.