zpět na seznam...

WEBCOM EDUCATION POINT se zařadil mezi B.E.W.

WEBCOM EDUCATION POINT se zařadil mezi certifikované poskytovatele školení a školicích prostor - B.E.W. (Business Events Welcome).

Posláním projektu B.E.W. je zvyšování kvality služeb a podpora vysoké úrovně firemních a jiných skupinových akcí. Cílem je zajistit pořadatelům akcí seriózní jednání ze strany dodavatelů prostorů a služeb, kteří se přihlásili ke garancím kvality B.E.W., poskytovat široké spektrum informací, řadu výhod a služeb včetně podpory odborníků na produkci a organizaci akcí.

B.E.W. je zárukou kvalitních akcí pro zákazníky – organizátory akcí. Každý, kdo někdy organizoval firemní nebo jiné společenské akce, se určitě setkal s různou úrovní kvality nabízených prostor a poskytovaných služeb. V současné době jsou rozdíly v kvalitě ještě výraznější. Ve spolupráci se širokým spektrem pořadatelů akcí se s vámi chce B.E.W. podělit o zkušenosti, doporučit ty nejkvalitnější partnery a přispět tak k akcím, které budou organizovány profesionálně, proběhnou bezproblémově a budou přínosem pro všechny účastníky.

Garance kvality a hodnocení služeb - všechny objekty a dodavatelé služeb zařazení do systému B.E.W. se veřejně zavazují dodržovat pravidla systému, která jsou definována v prohlášení poskytovatelů. Vedle závazku zajistit slíbený rozsah a vysokou úroveň nabízených služeb zavádí systém B.E.W. také neanonymní hodnocení kvality poskytovatelů prostorů a služeb. Základním kritériem plnění garancí kvality B.E.W jsou především spokojenost a dobré zkušenosti samotných zákazníků. Kompletní přehled garancí kvality můžete vidět zde.