zpět na seznam...

Společnost WEBCOM a. s. získala prestižní ocenění IBM Top Contributor 2014

Společnost IBM Global Financing ocenila společnost WEBCOM a. s. za její inovativní přístup k zákazníkům, díky kterému jim zprostředkovala v roce 2014 finanční prostředky na implementaci IT řešení v celkové hodnotě vyšší než 50 milionů korun.

IBM Global Financing (IBM GF) je největším světovým poskytovatelem financování pro informační technologie, softwarové produkty a služby. Hlavním cílem společnosti je poskytovat flexibilní a atraktivní financování, které pomůže klientům efektivně investovat do podnikových aplikací a souvisejících služeb vč. infrastruktury. Petra Peštálová z IBM Global Financing uvádí další benefity: „Nabízíme financování formou úvěru nebo leasingu, které je vždy upraveno na míru zákazníkovi, samozřejmostí je i odložení splatnosti až o 90 dní. Zajišťujeme prostředky nejen na nákup hardwaru nebo softwaru, ale i komplexně na celý projekt.

Společnost WEBCOM se stala partnerem IBM GF s titulem „Top Contributor pro Českou republiku“ a díky tomu může svým klientům pomoci snáze najít finanční prostředky pro implementaci navrženého IT řešení, popř. díky úvěru od IBM GF navýšit vyčleněné vlastní prostředky zákazníků na dané projekty a tím je rozšířit tak, aby mohla být implementována rozsáhlá a maximálně funkční řešení.

Implementace IT projektů Microsoft Dynamics dle Best practices, které WEBCOM uplatňuje, přinášejí prokazatelné zvyšování efektivity práce u našich klientů. Díky inovativnímu financování projektů od IBM GF se naši zákazníci rozhodují realizovat své projekty ihned, neodkládat je. Významnou výhodou služeb IBMG GF je přizpůsobení financování možnostem a charakteru businessu našich klientů. Díky tomu se nám daří výrazně zkracovat předprodejní proces a tím i náklady s ním spojené. Podle mého názoru přispívá financování od IBM GF významnou měrou nejen k úspěšnosti společnosti WEBCOM, ale i jejích zákazníků,“ doplňuje výhody Pavel Vaněk, obchodní ředitel a člen představenstva společnosti WEBCOM.