zpět na seznam...

Business Assistant společnosti WEBCOM získal certifikaci!

Společnost WEBCOM získala certifikaci Certified for Microsoft Dynamics NAV pro modul Business Assistant 1.1. Potvrzuje tak výjimečný potenciál svého implementačního týmu, který aplikaci vyvinul.

Společnost WEBCOM získala certifikaci Certified for Microsoft Dynamics NAV pro modul Business Assistant 1.1 a od 17. září 2015 se tento addon stává certifikovaným řešením společnosti Microsoft, který je kompatibilní s Microsoft Dynamics NAV 2013 R2 CZ a Microsoft Dynamics NAV 2015 CZ. Tento výjimečný úspěch znamená, že aplikace společnosti WEBCOM splňuje ty nejvyšší standardy společnosti Microsoft pro softwarová řešení vyvinutá partnery.

Microsoft Dynamics NAV je ucelený ekonomický systém, který splňuje veškeré nároky finančních oddělení a zároveň reflektuje platnou legislativu ČR. Společnost WEBCOM v průběhu svého působení u zákazníků však zjistila, že koncoví uživatelé mají určité společné nároky na tzv. „zvykové funkce“, které každodenně používají. Díky dlouhodobým zkušenostem a poznatkům obohatila společnost WEBCOM standardní řešení Microsoft Dynamics NAV o rozšiřující funkcionality pomocí přidaných modulů soustředěných do certifikovaného balíčku Business Assistant, který obsahuje sadu požadavků specifických pro používání tohoto systému v České republice.

Rozšiřující modul Business Assistant se skládá ze dvou částí: Business Wizzard a Health Care Controlling. Část Business Wizard doplňuje standardní systém o řešení lokálních požadavků a reflektuje osvědčené postupy pro české firmy. Část Health Care Controlling pak rozšiřuje funkcionalitu produktu o specifické záležitosti v oblasti údržby základních legislativních potřeb a funkčností specifických procesů pro příspěvkové organizace.