zpět na seznam...

Unikátní řešení pro utilitní společnosti nově u WEBCOMu

Společnost WEBCOM a. s. dne 30. 5. 2013 představila prvotní českou verzi řešení UMAX™. Jde o specializovaný informační systém pro utilitní společnosti. Software UMAX™ je inovativní, flexibilní a moderní řešení, díky kterému lze lépe kontrolovat a integrovat firemní procesy, optimalizovat provozní marže a mít detailní přehled o zákaznících i službách jim poskytovaných.  

Společnost WEBCOM a. s. tento měsíc slaví první rok úspěšné spolupráce s belgickou společností Itineris, která vyvinula UMAX™ - unikátní řešení pro utilitní společnosti. Díky tomuto partnerství mohla společnost WEBCOM a. s. vstoupit na český a slovenský trh jako významný dodavatel mezinárodního řešení UMAX™, které plně respektuje požadavky a specifika utilitního trhu a pomáhá řešit regulační a tržní změny flexibilním způsobem při zachování firemních procesů.

Pan Stanislav Hlobilek, generální ředitel WEBCOM a. s. hodnotí spolupráci následovně: „Jsme velmi rádi, že jsme se stali registrovaným partnerem společnosti Itineris pro software UMAX™. Tato spolupráce je pro nás klíčová. Řešení UMAX™ je špičkový software. Společnost Itineris je odborníkem na utilitním trhu, o čemž svědčí desítky významných zákazníků po celém světě. A naše společnost chce být nejvýznamnějším dodavatelem podnikových systémů pro utility v České republice a na Slovensku a zaručit tak špičkové služby založené na vysokých standardech zákaznické spokojenosti.

Během prvního roku partnerství spolupracovaly společnosti WEBCOM a. s. a Itineris na lokalizaci řešení UMAX™ do českého jazyka, a také na společných mezinárodních projektech, aby se společnost WEBCOM a. s. stala díky svým zkušenostem expertem pro oblast ERP na utilitním trhu. Řešení UMAX™ je založeno na platformě Microsoft Dynamics AX a je certifikovaným řešením společnosti Microsoft. Díky tomu je tento software kompatibilní s ostatními produkty Microsoft  (BizTalk, SQL) a je uživatelsky snadno pochopitelný a intuitivní jako MS Office. Zároveň však zaručuje profesionální řešení pro střední a velké organizace, které se flexibilně přizpůsobuje všem jejich potřebám a procesům.

Pan Martin Dlabač, Sales Manager pro utility ve WEBCOMu říká: „Díky intenzivní spolupráci s Itineris můžeme nyní představit první českou verzi řešení UMAX™, kterou stále zdokonalujeme, nicméně již nyní je možné ji komfortně implementovat zákazníkům.

Společnost WEBCOM a. s. prezentovala prvotní českou verzi řešení UMAX™ dne 30. 5. 2013 v Tančícím domě v Praze během Setkání pro české a slovenské utilitní společnosti. Účastníci akce se dozvěděli nejen informace o specializovaném řešení UMAX™ pro utility, ale také měli možnost vyslechnout podnětnou přednášku pana Rudolpha Regtera, Managing Directora multi-ulitní společnosti Delta, během které pojednal o svých bohatých zkušenostech z holandského utilitního trhu a důvody i přínosy zavedení řešení UMAX™ ve společnosti Delta.

 

Co je řešení UMAX™?

UMAX™ je inovativní a přínosné podnikové řešení pro utilitní společnosti, které optimalizuje obchodní procesy. V rámci jediného řešení tak integruje řízení vztahů se zákazníky (CRM) s moduly pro fakturaci, výběr plateb, správu služeb a zařízení. Díky tomu umožňuje utilitním společnostem mít efektivní nástroje a nastavené procesy pro zvýšení prodeje a marží, snížení času na uvedení produktů na trh, zefektivnění operací a služeb zákazníkům, což vede k celkovému snížení nákladů. UMAX™ je flexibilní řešení podporující všechny komodity v oblasti utilit, je postaveno na platformě Microsoft Dynamics AX 2012 a certifikováno společností Microsoft.  

O společnosti WEBCOM a. s.

WEBCOM a. s. je unikátním dodavatelem řešení UMAX™ a registrovaným partnerem společnosti Itineris pro Českou republiku a Slovensko. Nabízí softwarová řešení vybudovaná na platformě Microsoft Dynamics. WEBCOM a. s. patří mezi nejvýznamnější partnery společnosti Microsoft pro oblast podnikových řešení. Je členem skupiny partnerů Microsoft Dynamics s nejvyšší kompetencí pro oblast ERP a CRM - má status Gold Enterprise Resource Planning partner a Gold Customer Relationship Management partner.

WEBCOM a. s. získal status Master VAR (Value Added Reseller) pro Českou republiku a Slovensko. Nový obchodní model umožní WEBCOMu distribuovat základní i oborová řešení Microsoft Dynamics ve své vlastní obchodní síti pod obchodní značkou Webcom Dynamics Network. Špičková řešení Microsoft Dynamics se tak stanou dostupná i středním a menším firmám při zachování vysokého standardu funkčnosti, služeb a podpory.

O společnosti Itineris

Itineris se výhradně zaměřuje na energetický průmysl a řešení pro utilitní společnosti. Má své pobočky v Belgii, Nizozemí a v Severní Americe. Itineris je Gold partner společnosti Microsoft pro oblast ERP a nabízí inovační softwarová řešení založená na platformě Microsoft Dynamics AX a související služby v oblasti informačních technologií pro utility. Mezi jeho nejvýznamnější zákazníky patří největší utilitní společnosti z celého světa, jako např. E.ON, GDF SUEZ, EDF, AAW, Město Garland, Eneco či Delta.

Seminar pro utilitni spolecnosti.