zpět na seznam...

WEBCOM a. s. partnerem incadea GmbH pro polský trh

Společnost WEBCOM a. s. se stala dodavatelem software řešení pro dealerství vozů německé společnosti incadea GmbH v Polsku.

Společnost WEBCOM a. s. je exkluzivním partnerem společnosti incadea GmbH pro český a slovenský trh. Díky dlouhodobé spolupráci s touto společností a perfektní znalosti klíčových procesů v segmentu automotive je WEBCOM partnerem u vybraných automobilových značek pro implementaci řešení incadea i na dalších zahraničních trzích, například v Rumunsku a Slovinsku. Zároveň se stala společnost WEBCOM i vývojovým partnerem, jehož úkolem je zajistit prolnutí specifických požadavků konkrétních automobilových společností do stávajících standardních verzí, které jsou používány regionálně, aby řešení splňovalo individuální potřeby a procesy koncernů.

„Systém incadea.engine® DMS je používán v řadě světových automobilových značek u více jak 70 000 koncových uživatelů. Segment automotive je pro nás klíčový a dlouhodobě realizujeme implementační projekty pro významné automobilové společnosti nejen v Čechách, ale po celé Evropě. Získání partnerství pro polský trh od společnosti incadea GmbH je pro nás potvrzením, že implementace řešení realizujeme na vysoké profesionální úrovni a ke spokojenosti zákazníků. Velký podíl na tomto úspěchu má celý náš automotive tým, protože bez jejich profesionality, vynaloženého úsilí a inovativního přístupu bychom mohli jen stěží realizovat takto rozsáhlé mezinárodní projekty,“ říká Stanislav Hlobilek, výkonný ředitel společnosti WEBCOM a.s.. 

Systém incadea.engine® je mezinárodní, flexibilní řešení, upravitelné podle požadavků zákazníka, vhodné pro automobilové značky a jejich dealerství. Umožňuje zvýšení objemů prodejů díky komplexnímu propojení jednotlivých procesů prodeje, zabraňuje chybovosti a duplicitám a usnadňuje managementu společností rychle reagovat na měnící se požadavky trhu díky aktuálním finanční přehledům.