zpět na seznam...

Otevření Webcom Education Point

Společnost WEBCOM a. s. zahájila od července toho roku činnost vlastního školicího centra Webcom Education Point. Středisko bude sloužit nejen zaměstnancům společnosti, ale také ke vzdělávání široké veřejnosti.

Webcom Education Point je plně v provozu od července 2014 na adrese Tišnovská 137, Brno. Centrum vzniklo díky podpoře Evropského fondu pro regionální rozvoj a Ministerstva průmyslu a obchodu. Konkrétně se jednalo o Operační program Podnikání a inovace, program Školicí střediska – Výzva II. Společnost WEBCOM a. s. se rozhodla vybudovat vlastní školicí centrum, aby měla prostory vhodné pro vzdělávání svých zaměstnanců. Další důvod byl zkvalitnění služeb zákazníkům, možnost zajistit jim kvalitnější školení v moderním vzdělávacím středisku zaměřeném na oblast IT, především Microsoft technologie. V neposlední řadě se bude společnost snažit otevřít Webcom Education Point široké veřejnosti a nabídnout jí řadu zajímavých kurzů specializovaných na nejnovější technologie, Microsoft produkty a vlastní řešení WEBCOMu.

Stanislav Hlobilek, výkonný ředitel společnosti WEBCOM a. s., k tomu dodává: „Naším cílem je, aby se Webcom Education Point stal místem, kde se budou koncentrovat špičkoví odborníci z naší branže, právě tady budou schopni poskytovat nejen našim zaměstnancům, obchodním partnerům, ale také široké veřejnosti ty nejnovější poznatky a informace z oboru. Jsme si vědomi faktu, že pouze vysoce erudovaní profesionálové mohou adekvátně prospívat svým firmám i celé společnosti.

Webcom Education Point disponuje 3 školicími místnostmi, které jsou plně vybaveny počítačovou technikou a výukovým zařízením. Kapacita největší učebny je 30 míst a je vhodná pro výuku a přednáškovou činnost. Další dvě místnosti jsou menší, a proto jsou určené zejména pro individuální kurzy a workshopy. Tomáš Kudrna, Webcom Education Point Manager, doplňuje výčet služeb: „Samozřejmostí je pro nás zajištění plného servisu potřebného pro hladký průběh školení – od přípravy výukových materiálů, přes zajištění občerstvení až po splnění individuálních požadavků. Všechny kurzy jsou vyučovány IT odborníky s potřebnou certifikací a mnohaletou znalostí dané problematiky.“ 

Webcom Education Point je místem, kam se budete rádi vracet, nabízí příjemné prostředí, zajímavá odborná školení a erudované profesionály připravené vytvořit vám kurz na míru dle vašich požadavků a potřeb.

 

Wep_portal   Wep_recepce