zpět na seznam...

WEBCOM a. s. exkluzivním partnerem incadea GmbH pro řešení určené prodejcům a servisům motorových vozidel v Polsku

Praha 17.7.2014 - Společnost WEBCOM se stala výhradním dodavatelem software řešení pro dealerství vozů německé společnosti incadea GmbH pro další evropský trh. S platností od ledna 2015 bude WEBCOM exkluzivním partnerem v Čechách, na Slovensku a nově i v Polsku, kde bude zodpovídat za prodej a podporu produktu incadea u všech polských uživatelů tohoto řešení.

 

Společnost WEBCOM je výhradním partnerem společnosti incadea GmbH pro český a slovenský trh. Díky dlouhodobé spolupráci s touto společností a perfektní znalosti klíčových procesů v segmentu automotive je WEBCOM partnerem u vybraných automobilových značek pro implementaci řešení incadea i na dalších zahraničních trzích, například v Rumunsku a Slovinsku, kde je též WEBCOM vývojovým partnerem, který zodpovídá za to, aby řešení splňovalo individuální potřeby a procesy automobilových koncernů v daných regionech.

Společnost incadea GmbH nově ustanovila společnost WEBCOM exkluzivním partnerem pro polský trh s účinností od 1. ledna 2015. K tomuto rozhodnutí došlo na základě dlouhodobé strategie společnosti incadea GmbH s cílem konsolidovat partnerskou síť a posílit tak ještě více svoji pozici na trhu řešení DMS. Společnost WEBCOM v tuto chvíli již buduje tým odborníků a zázemí v Polsku díky své pobočce WEBCOM Poland tak, aby byla schopna od nového roku plnohodnotně převzít veškeré aktivity spojené s řešením incadea na polském trhu.

„Systém incadea.engine® DMS je používán v řadě světových automobilových značek u více jak 70 000 koncových uživatelů. Segment automobilového průmyslu je pro nás klíčový a dlouhodobě realizujeme implementační projekty s následnou servisní podporou pro významné automobilové společnosti nejen v Čechách, ale i po celé Evropě. Získání exkluzivního partnerství v Polsku od společnosti incadea GmbH je pro nás potvrzením, že implementace řešení realizujeme na vysoké odborné úrovni. Zároveň je to také velký závazek k tomu, abychom nadále zvyšovali kvalitu a profesionalitu svých služeb a tím zlepšovali spokojenost zákazníků,“ říká Martin Tunys, Key Account Manager zodpovědný za oblast automotive ve společnosti WEBCOM. 

Systém incadea.engine® je mezinárodní, flexibilní řešení, upravitelné podle specifických požadavků zákazníka, vhodné pro automobilové značky a jejich prodejce. Umožňuje zvýšení efektivity fungování firmy díky komplexnímu propojení jednotlivých procesů prodeje a servisu, zabraňuje chybovosti a duplicitám, usnadňuje managementu lépe kontrolovat aktuální i dlouhodobou výkonnost společnosti a lépe reagovat na měnící se trendy na trhu s vozidly.