zpět na seznam...

WEBCOM a. s. se již po páté zařadil mezi Nejlepší z Nejlepších!

inner circle 2014Společnost WEBCOM obhájila v tomto roce nejen členství v prestižní mezinárodní skupině President´s Club 2014, ale také se již po páté stala součástí úzké podmnožiny tohoto klubu, a sice komunity Inner Circle 2014, která sdružuje pouhé 1% světových partnerů Dynamics.

Microsoft Dynamics Inner Circle je elitní skupina strategických partnerů s významnými obchodními úspěchy, které je řadí do nejvyšší vrstvy komunity Microsoft Dynamics v globální síti partnerů. Společnost WEBCOM obstála v mezinárodním srovnání a patří mezi těchto TOP 60 nejlepších Microsoft Dynamics partnerů z celého světa, a to jako jediná v České republice a jedna ze tří společností v rámci střední a východní Evropy. Toto renomované ocenění se podařilo získat společnosti již po páté.

Společnost Microsoft uděluje status Inner Circle vybraným členům mezinárodní skupiny Microsoft Dynamics President´s Club díky jejich inovativním řešením s vysokou přidanou zákaznickou hodnotou, vynikajícím obchodním výsledkům a splnění dalších hodnotových parametrů. Stanislav Hlobilek, výkonný ředitel WEBCOM a. s., k tomu dodává: „Ocenění Inner Circle i President´s Club si velmi vážíme. Poděkování patří všem našim klientům a zaměstnancům, protože bez důvěry zákazníků a profesionální práce našich lidí bychom nikdy takových výsledků nedosáhli. Zároveň je to pro nás velký závazek k tomu, abychom i nadále zvyšovali kvalitu poskytovaných služeb.