zpět na seznam...

Zefektivnění procesů vaší společnosti díky Microsoft Dynamics CRM - online semináře

Srdečně Vás zveme na sérii online seminářů:

Microsoft Dynamics CRM v kostce
30. října 2014, 14-15 hodin, registrujte se ZDE
Chcete mít efektivní nástroj pro řízení vztahů se zákazníky a nestarat se moc o software ani hardware? Máme pro Vás řešení. Představíme Vám základní funkcionality a výhody cloudového CRM. Vysvětlíme hlavní přínosy tohoto řešení pro budování klientských vazeb a flexibilní fungování obchodního týmu, jak usnadnit práci marketingu, nebo jak zvýšit kvalitu péče o zákazníky.

Řízení péče o zákazníka
12. listopadu 2014, 13-14 hodin, registrujte se ZDE
Pro každou společnost je klíčové udržet si své zákazníky a neustále zvyšovat jejich spokojenost. Microsoft Dynamics CRM Vás propojí s Vašimi zákazníky prostřednictvím nejrůznějších komunikačních prostředků: call centra, webových stránek a dokonce sociálních sítí. Zákaznický servis také zajistí účinnější řízení služeb s využitím servisních smluv, parametrů servisních smluv a servisních případů (zakázek).

Řízení marketingu a nástroje pro komplexní správu kampaní
12. listopadu 2014, 14-15 hodin, registrujte se ZDE
Nástroje Microsoft Dynamics CRM pro marketing Vám pomohou zvýšit efektivitu získávání nových zákazníků a příležitostí. Jednoduché řešení Vám umožní jednoduše plánovat, vytvářet, řídit a realizovat kampaně, spravovat rozpočty, vyhodnocovat úspěšnost kampaní a zvolit nejvhodnější marketingové nástroje pro účinné kampaně.

Candidates management pro personalisty
12. listopadu 2014, 15-16 hodin, registrujte se ZDE
Zvyšte efektivitu a ušetřete nemalé náklady na získávání nových pracovníků. Řešení Vám pomůže zjednodušit a zautomatizovat každodenní procesy. Budete moci snadněji najít vhodného kandidáta pro danou pozici, evidovat dovednosti a požadavky kandidátů i zaměstnanců a flexibilněji se orientovat na trhu práce. Řešení je určeno jak personálním agenturám, tak personálnímu oddělení firem.